Janek Pospieszalski - Dr n.  med.  Piotr Witczak punktuje politykę wobec pandemii, która nie uwzględnia najnowszych badań - 13. 08. 2021
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10240 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

link: https://www.youtube.com/watch?v=3C0xBbSjiLw

Na konferencji zorganizowanej przez Ordo Medicus mogłem wysłuchać bardzo obszernych wystąpień lekarzy i naukowców ostrzegających przed szczepieniami dzieci. Jak piszą o sobie sami organizatorzy, Ordo Medicus jest oddolną inicjatywą społeczną lekarzy i naukowców różnych dziedzin na rzecz promocji zdrowia, wolności osobistej, wolności słowa i niezależnej nauki.


W konferencji brał udział dr n. med. Piotr Witczak, biolog medyczny i były analityk Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, który od początku pandemii ma odwagę kwestionować zasadność wprowadzanych restrykcji, przywoływać najnowsze badania dotyczące epidemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 i oceniać naukowe podstawy prowadzonych masowych szczepień. W specjalnym wywiadzie opowiedział nam o badaniach pokazujących, jak w ludzkim organizmie zachowują się substancje, które znajdują się w preparatach szczepionkowych opartych na technologii mRNA. Zwrócił też uwagę na brak rzetelnej, naukowej debaty w mediach mainstreamowych dotyczącej postępowania rządów wobec pandemii i na próby cenzurowania treści w Internecie, które są niezgodne z oficjalną polityką zdrowotną – czego sam regularnie doświadcza.

pokaż cały opis
W katalogu: 08-2021
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10240 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Janek Pospieszalski - Dr n. med. Piotr Witczak punktuje politykę wobec pandemii, która nie uwzględnia najnowszych badań - 13. 08. 2021
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie