Niesamowity wywiad CATHERINE AUSTIN FITTS - C19 fałszywy wirus zamach stanu w celu Globalnej Technokracji Niewolnictwa 30 12 2020r -  LEKTOR PL
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13880 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Mar__Mar

źródło : kanał na BitChute Georgina Orwell PL

https://www.bitchute.com/video/50kEYqeY68wN/

Niesamowity wywiad z Catherine Austin Fitts z grudnia 2020 r.
Film odbił się szerokim echem wśród internautów na całym świecie, zbierając tysiące entuzjastycznych komentarzy, wśród których dominują określenia z gatunku przełomowy, wybitny, jeden z najważniejszych filmów tego roku, rewolucyjny. Jednym z najczęściej powtarzających się komentarzy jest: Jeśli to nie otworzy ludziom oczu, to już nic nie otworzy.
Pozycja absolutnie obowiązkowa!

W prezentowanym nagraniu Catherine demaskuje mechanizmy funkcjonowania pasożytniczej grupy interesów działającej w służbie syndykatu banków centralnych i globalnych elit, sprawującej ukrytą kontrolę ekonomiczną, polityczną, finansową i informacyjną nad praktycznie wszystkimi sektorami światowej gospodarki, od mediów, poprzez system edukacji, aż po agencje ochrony zdrowia. Tę pozycję bycia ponad wszelkim prawem i nadzorem, zawdzięczają dokonanej przez siebie stopniowej i konsekwentnej infiltracji organów administracji rządowej oraz wdrażanemu krok-po-kroku przejęciu kierownictwa nad instytucjami publicznymi i agencjami regulacyjnymi. Działając pod przykrywką wszelakich fundacji dobroczynnych i niezależnych ciał doradczych, można nie tylko dorobić się olbrzymiej fortuny (będąc przy tym zwolnionym z jakiegokolwiek podatku), ale - co najważniejsze - ma się możliwość manipulowania decyzjami innych, tworzących (przynajmniej w oficjalnym świecie) prawa i przepisy, nadając tym samym kierunek historii. To wszystko razem daje tym ludziom moc wpływania na bieżące i przyszłe wydarzenia na świecie. A raczej nie tyle wpływania, co bezpośredniego nimi sterowania.
Catherine ujawnia kulisy realizowanego pod przykrywką pandemii programu Wielki Reset i związanej z nim agendy technokratyczno-trashumanistycznej. Demaskuje plany elit wobec światowej populacji, opisuje dystopijny świat przyszłości, w którym wkrótce będziemy żyć, gdy już zakończy się budowa globalnej infrastruktury nadzoru, oraz uświadamia o jak wielką stawkę toczy się gra i co się stanie, jeśli ludzie w porę nie przejrzą na oczy i co ważniejsze nie przestaną sami aktywnie wspierać systemu opresji.

Przez kilkanaście dni od ukazania się wywiadu na YouTube (na kanale Truth Matters), obejrzało go prawie 3 miliony ludzi, po czym został przez YouTube usunięty. W uzasadnieniu podano, że film propaguje treści wyraźnie kwestionujące skuteczność wytycznych lokalnych organów ds. ochrony zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia dotyczących dystansu społecznego i samoizolacji, mimo że w nagraniu nie pada ani jedno słowo na temat powyższych kwestii.

Catherine Austin Fitts jest dyrektorem generalnym firmy doradczej Solari Investment Advisory Services i wydawcą prestiżowego Solari Report, byłym dyrektorem banku inwestycyjnego Dillon, Read & Co. oraz byłym prezesem Hamilton Securites Group.
Dzięki swej imponującej wiedzy, doświadczeniu i licznym kontaktom na najwyższych szczeblach władzy (zarówno jawnej, jak i ukrytej), potrafi z niesamowitą przenikliwością interpretować trendy geopolityczne, gospodarcze i społeczne.
Catherine spędziła ostatnie 2 dekady ujawniając przekręty, zakulisowe działania i malwersacje finansowe kolejnych administracji rządowych, których miała okazję być świadkiem, gdy pracowała jako zastępca Komisarz Federalny oraz zastępca Sekretarza ds. Mieszkalnictwa w amerykańskim Departamencie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast pod rządami Georgea Busha seniora, a następnie jako główny doradca ds. finansów w administracji Billa Clintona.
Jako były pracownik administracji rządowej, Catherine ujawniła mechanizm nielegalnego pozyskiwania funduszy na tajne projekty agencji wojskowych i wywiadowczych finansowane z tzw. czarnego budżetu tworzonego m.in. przez sekretne przekierowanie trylionów (!!!) dolarów z budżetu państwa (zasilanego pieniędzmi podatników) na poczet tajnych operacji, w tym ukrywanych programów kosmicznych.

Link do strony związanej z mającym się ukazać pod koniec stycznia 2021 r. pełnometrażowym filmem dokumentalnym Panet Lockdown, w ramach przygotowań do którego odbył się prezentowany wywiad:
https://www.planetlockdownfilm.com/

Link do strony Solari Report:
https://home.solari.com/

Link do oryginalnego nagrania:
https://new.awakeningchannel.com/cv19-a-fake-virus-a-coup-detat-to-stablish-a-global-slavery-technocracy/

FAIR USE STATEMENT
This video may contain copyrighted material the use of which has not always been specifically authorized by the copyright owner. I am making such material available in an effort to advance understanding of environmental, political, human rights, economic, democracy, scientific, and social justice issues, etc. I believe this constitutes a fair use of any such copyrighted material as provided for in section 107 of the US Copyright Law.

pokaż cały opis
W katalogu: Great Reset - Co nas czeka
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13880 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Niesamowity wywiad CATHERINE AUSTIN FITTS - C19 fałszywy wirus zamach stanu w celu Globalnej Technokracji Niewolnictwa 30 12 2020r - LEKTOR PL
Możliwość komentowania tego materiału została zablokowana
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie