Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14965 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Fizyka kwantowa, już dzisiaj, na podstawie badań potwierdzających śmiałe hipotezy, dochodzi do wniosku, iż cały nasz tzw. rzeczywisty - widzialny świat jest doskonałym Hologramem - rodzajem Iluzji, w którą jesteśmy perfekcyjnie uwikłani między innymi poprzez naszą mózgową Jaźń. Świat to olbrzymie pole gry, a my - jako ziemskie ciała jesteśmy pionkami w tej grze. Ciała - Avatary są święcie przekonane o tym, że wszystko wokół jest fizyczną, niezaprzeczalną, materialną prawdą, a nasze życie zdeterminowane jest przez świat zewnętrzny.
Okazuje się, że zagłębiając się w wielowymiarowość człowieczej natury, dochodzimy do zupełnie innej Prawdy - że nasze ciała, są jedynie pojazdami doświadczających w tej przestrzeni Dusz.
Z mojej perspektywy, to dobra wiadomość. Ponieważ w takich okolicznościach zdaję sobie sprawę z tego Kim tak naprawdę Jestem. Zdaję sobie sprawę również z faktu, że mogę kreować zewnętrzny świat. Ludzie zjednoczeni mają ogromną Moc Tworzenia!

https://tylkonauka.pl/wiadomosc/fizycy-zdobyli-nastepne-mocne-dowody-na-ze-wszechswiat-jest-hologramem


#ŚwiatToHologram #ŚwiatToILUZJA #ŚwiatToMatrix

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14965 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Świat jest Hologramem - iluzją. Współtworzysz to, co widzisz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie