Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 22993 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Tomcio

Terri (Taraji P. Henson) oraz jej dwójka dzieci wiodą spokojne i sielankowe życie. Zostaje ono jednak zakłócone, gdy poznają Colina (Idris Elba). Zaproszenie tajemniczego mężczyzny do mieszkania przeradza się w walkę o przetrwanie.

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 23
3280 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Obsesja zazdrości / No Good Deed (Thriller, 2014) lektor
Najlepsze komentarze
velonka 2020-12-06 02:21:32 +46
Jesteście żałośni w tych swoich komentarzach , głupota goni głupotę i jest poganiana głupotą .... Kobieta wpuściła kolesia do domu bo taki był scenariusz , nie byłoby filmu gdyby go nie wpuściła .... Poza tym tutaj pisze się komentarze na temat obejrzanego filmu , a nie jakie kobiety stoją na ulicach w Niemczech ! Ogarnijcie się ludzie , swoje poglądy na temat murzynów zostawcie dla siebie bo nikogo to nie interesuje ! Film mi się podobał .... Rasistom nie polecam , ale rozsądnie myślącym ludziom owszem .... 9/10 Odpowiedz
avatar
anonim3 (*.*.0.3) wysłano z m.cda.pl 2021-01-09 18:20:55 +13
@velonka: Odpowiedz
avatar
anonim187 (*.*.120.187) 2021-05-04 21:11:24 +6
@velonka: podpisuje się Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [7]
avatar
anonim155 (*.*.129.155) wysłano z m.cda.pl 2020-11-11 16:25:23 +18
Czarne lubią dip...czonko od 13roku zycia w afryce 9 latka urodziła..chore Odpowiedz
avatar
anonim155 (*.*.129.155) wysłano z m.cda.pl 2020-11-11 16:29:49 +16
@anonim155: Murzyni gwalca swoje córki spolkoja ze zwierzętami to jest rasa klasy B Odpowiedz
avatar
anonim187 (*.*.120.187) 2021-05-04 21:05:12 +10
@anonim155: polacy zabijają własne dzieci i chowają do chlebaka albo dają gwałci pedofila w sutannach. Jest to pod rasa zakompleksionych brudnych alkoholików których wszyscy dymają Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [3]
avatar
anonim155 (*.*.129.155) wysłano z m.cda.pl 2020-11-11 16:33:52 +16
Tfu jak można być ze smierdzacym murzynem? Oni śmierdzą z daleka Odpowiedz
eorzel651 2021-03-18 02:41:28 +17
@anonim155: NIEMATO JAK POLACZEK ALKOHOLIK OD KTOREGO JEDZIE PIWSKIEM I KTORY MA BRUDNE GACIE TY TROLU INTERNETOWY . Odpowiedz
velonka 2020-12-06 02:23:18 +10
@anonim155: Jesteś żałosny ! Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
avatar
anonim155 (*.*.129.155) wysłano z m.cda.pl 2020-11-11 16:26:54 +16
W Niemczech na ulicach stoi 80%czarnych kobiet Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 11:42:42 +3
@anonim155: Kobieta kobiecie kobietą Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 11:45:33 +3
@anonim155: Bo prawda jest taka, że jajniki najbardziej na świecie nienawidzą innych jajników :) Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [3]
djtomekxd 2020-11-08 20:23:20 +12
Ta czarnulka jest tak głupia że brak mi słów. Co trzeba mieć w głowie żeby wpuścić obcego typa i to jeszcze skazańca do własnego domu mając jeszcze dwójkę dzieci? Co za głupota Ja rozumiem że to jest film ale w rzeczywistości takich tępych cip nie brakuje. I to jeszcze była pani prokurator Odpowiedz
avatar
anonim155 (*.*.129.155) wysłano z m.cda.pl 2020-11-11 16:17:00 +14
@djtomekxd: Chciała bolca proste Odpowiedz
velonka 2020-12-06 02:30:15 +9
@anonim155: Głodnemu chleb na myśli hahaha Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
klaudia7505 2020-10-04 19:03:20 +11
Super aktor, dobry film ;) Odpowiedz
velonka 2020-12-06 02:35:10 +7
@klaudia7505: Z tym aktorem jest wiele fajnych filmów ... Odpowiedz
djtomekxd 2020-11-08 20:12:11 +10
Ależ ta czarnulka jest tępa i w sumie kobiety mają to w genach haha Odpowiedz
avatar
anonim155 (*.*.129.155) wysłano z m.cda.pl 2020-11-11 16:16:17 +11
@djtomekxd: Nie wszystkie ja bym nie wpuscila nikogo do domu kogo bardzo dobrze nie znam. Odpowiedz
avatar
anonim155 (*.*.129.155) wysłano z m.cda.pl 2020-11-11 16:18:00 +8
@djtomekxd: Bolca chciala murzynki i czarne to lubią Qrwy ...arcy qrwy Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
avatar
anonim32 (*.*.117.32) 2021-05-04 21:11:06 +8
Boze Co za orostactwo tu komentuje ,rece sie uginaja a Polacy to najgluszy marod swiata - rasisci,Glupki i chamy Odpowiedz
avatar
anonim86 (*.*.82.86) wysłano z m.cda.pl 2022-05-02 22:37:26 +7
@anonim32: Tak gardzisz Polakami a w polskim języku piszesz komentarz hahaha :) Odpowiedz
avatar
anonim34 (*.*.182.34) 2021-08-26 15:00:32 +3
@anonim32: Ale za to jacy katolicy! Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [1]
avatar
anonim132 (*.*.0.132) wysłano z m.cda.pl 2020-11-19 18:12:02 +5
Słaby Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 12:05:10 +3
@anonim132: Jeśli twoja dziewczyna może zmienić o tobie zdanie, a co gorsze uczucia przez koleżankę. To nie jest po prostu warta twojego czasu Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 12:17:02 +3
@anonim132: Oto prawdziwy świat kobiet! Zazdrość ,zawiść i wredność! Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [1]
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 11:33:23 +3
@anonim: Na "Mamy Mamom" na FB jakies dwa dni temu kobieta pisala ze maz uwaza ze jest zbyt uzalezniona od rodzicow i ma odciac pepowine. Rozwodki pisaly ze toksyk chce ja odizolowac od rodzimy i ma sie rozwiesc. Wczoraj baba napisala ze jej maz jest zbyt uzalezniony od rodzicow to rozwodki pisaly ze toksyk i ma sie rozwiesc xD moja zona bardzo chciala byc tolerancyjna ale w koncu zrozumiala jak to dziala i teraz blizej siebie dopuszcza tylko szczesliwe mezatki lub kobiety w wieloletnich zwiazkach. Odpowiedz
Ela1201 2023-08-25 22:35:22 +3
Super thriller.Oglàdałam go kilka lat temu I z przyjemnością obejrzę teraz.Pamiętam dużo ,ale sobie go przypomnę .Polecam serdecznie Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 12:11:18 +3
@Ela1201: Grupa kobiet bez omawianej dramy to jak samochód bez benzyny :D Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 12:13:48 +3
@Ela1201: Nie ma przyjaźni wśród kobiet!

Wśród kobiet jest tylko rywalizacja i fałsz Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [1]
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 11:18:20 +2
@anonim: Na "Mamy Mamom" na FB jakies dwa dni temu kobieta pisala ze maz uwaza ze jest zbyt uzalezniona od rodzicow i ma odciac pepowine. Rozwodki pisaly ze toksyk chce ja odizolowac od rodzimy i ma sie rozwiesc. Wczoraj baba napisala ze jej maz jest zbyt uzalezniony od rodzicow to rozwodki pisaly ze toksyk i ma sie rozwiesc xD moja zona bardzo chciala byc tolerancyjna ale w koncu zrozumiala jak to dziala i teraz blizej siebie dopuszcza tylko szczesliwe mezatki lub kobiety w wieloletnich zwiazkach. Odpowiedz
avatar
anonim184 (*.*.124.184) 2023-04-16 13:38:10 +2
super film Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 12:15:59 +3
@anonim184: Moja siostra po ślubie usłyszała od naszej matki, że jak się ma męża to się nie ma koleżanek. Coś jest w tych ludowych mądrościach. Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 11:37:53 +2
@anonim184: Wszyscy znajomi po 40 których żony miały koleżanki bezdzietne bez facetów, już są po rozwodzie :D Odpowiedz
avatar
anonim37 (*.*.60.37) 2022-12-17 21:27:49 +2
Dobry film, polecam Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 12:02:54 +2
@anonim37: 10lat razem,zareczyny ze samodzielną Matką ale w miare sensownie poukladaną,z dzieckiem ktorego znalem przez duzą czesc zycia,ktory inspirowal sie mną w pewnych kwestiach,rodzina mnie uwielbiala,jak przyjezdzalem do jej Matki to witala mnie z otwartymi ramionami i czesto pelni nakrytym stole,ale zaczela sie krecic za duzo po instagramie i poradach na temat zwiazkow wiadomo do tego dochodzila parapsychologia i caly jej komitet doradczy w postaci jej kolezanek i wynik sam mowi za siebie,traktowalem te Kobiete bardzo dobrze jesli czegos potrzebowala miala to dostarczone,+wakacje lokalne objazdy i wyjazdy,restauracje prezenty itd,tyle co ze mna przezyla to juz nikt raczej jej nie dostarczy,pewnego dnia pewnie doszla do wniosku ze nalezy jej sie cos lepszego i w sylwestra napisala mi ze to jest koniec i zerwala zareczyny i ucichla na dwa miesiace,normalnie niedowierzalem a ze nie mieszkalismy razem to musialem odebrac swoje rzeczy,przyjezdzam a ona w swoim mentalnym uniwersum wygladala jakby sama nie dowierzala co zrobila,zapytalem sie czy mam brac swoje rzeczy to nie wiedziala co powiedziec,wiec wzialem i pojechalem,jeszcze dawalem jej szanse ale zablokowala mnie na 6 miesiecy po czym odblokowala wszedzie,nie odzywam sie do niej i koniec z samotnymi babami,stracilem wszystko jednego dnia,wiezi ktore zawarlem w tamtej rodzinie zostaly odciete jednym ruchem,ale wszystko wrocilo do normy,klientki rozgladaja sie na prawo i lewo nie mam problemu caly wachlarz mi sie zrobil tylko przebierac,ale doswiadczenie ktore zdobylem na tamtej sytuacji bezcenne.trzymajcie sie chlopaki Odpowiedz
avatar
anonim117 (*.*.9.117) 2022-04-20 21:36:35 +2
kto lubi filmy z Edrisem polecam Obsesja,Gory pomiedzy nami,100 Ulic,super Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 12:09:13 +3
@anonim117: Byłem w związku przez trzy lata z kobietą, która z czasem zaczęła bardziej ufać opiniom zazdrosnych koleżanek niż temu, co realnie budowaliśmy między sobą.

Najpierw pojawiały się próby wywoływania konfliktów. Zamiast dolewać oliwy do ognia, wychodziłem z domu, żeby nie eskalować sytuacji. Później zaczęły się oskarżenia, że rzekomo planuję ją zostawić albo mam kogoś na boku — co było całkowicie niezgodne z prawdą, bo byłem wobec niej lojalny i naprawdę ją kochałem.

Kolejnym etapem było zarzucanie mi, że jestem „nudny” i skupiony wyłącznie na swoim życiu. Rzeczywistość wyglądała jednak inaczej — pracowałem na dwa etaty, żeby zapewnić nam lepszą przyszłość, myślałem o mieszkaniu i pierścionku zaręczynowym. Byłem po prostu zmęczony i mniej dostępny niż wcześniej, ale wynikało to z odpowiedzialności, a nie braku uczuć.
Ostatecznie zakończyła związek wiadomością SMS, bez spokojnej rozmowy i bez realnej próby rozwiązania problemów. Nawet kiedy udało nam się dojść do pewnego porozumienia, następnego dnia usłyszałem, że „jest już za późno” i że cała wina leży po mojej stronie.

Z czasem dowiedziałem się, że ogromny wpływ miało otoczenie. Paradoks polega na tym, że wróciła do człowieka, który wcześniej traktował ją źle i przemocowo. To nauczyło mnie jednego — nie warto walczyć o relację z kimś, kto bardziej słucha chaosu z zewnątrz niż własnego sumienia i faktów. Odpowiedz
rol3 2022-04-09 20:49:02 +2
Dobry film Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-17 12:10:05 +3
@rol3: Kilka lat temu przez miesiąc się spotykałem z fajną dziewczyną, lecz z czasem zobaczyłem że trzeba się zaraz ewakuować. Jej koleżanki to 33 letnia panna z dzieckiem a druga 21 lat z dwójką dzieci... Sąsiadki z bloku i z klatki schodowej. Gorycz porażki przelało zwolnienie się tej laski z pracy co się spotykałem a mi kazała brać nadgodziny bo w wakacje mieliśmy jechać na tydzień nad morze. Odpowiedz
avatar
anonim57 (*.*.253.57) 2022-02-06 21:40:59 +2
dobry film!jak dużo białych dup się sypie z czarnuchami!?dobry film!warto obczaić! Odpowiedz
16liliana16 2023-02-16 21:26:37 +1
co za komentarze, chyba 10-latki to oglądały Odpowiedz
avatar
anonim254 (*.*.229.254) 2022-07-17 02:32:23 +1
film spoko,ogladac Odpowiedz
kochanskikrzysztof29 2022-02-06 21:43:32 +1
jak dużo białych dup się sypie z czarnuchami-nie macie pojęcia,jest ich tak wiele!dobry film!warto obczaić! Odpowiedz
Więcej
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie