kodiq przegiąłeś XD w Rosii raczej nie ma Japońców :O
Odpowiedz
anonim116(*.*.91.116) 2012-04-16 15:00:49+2
I tak najlepsza odpowiedz uslyszalem od amerykanczyka na pytanie gdzie jest wieza eiffla czy jak sie nazywa stolica angli... ^^ (1. Gdzies w rosji 2. A co to anglia?)
Odpowiedz
anonim150(*.*.27.150)2026-06-14 14:13:000
@anonim116: A co to takiego ta Polska !?
Odpowiedz
Większość amerykanów nie wie do tej pory gdzie lezy polska -.-
Odpowiedz
anonim234(*.*.235.234) 2012-04-16 15:00:49+1
co to kur*a ma byc poje***e niemce to pewnie ich film albo amerkance sie smieją bo kur*a maja grube swi**e a nie dzieci robia z nich hamburgery i je wperdala*a
Odpowiedz
anonim96(*.*.62.96) 2012-04-16 15:00:49+1
Sie kruwa śmieją gdyby nie wojna może by polska miała posiadłość na madakaskarze :D
Odpowiedz