Przyroda Wołanie BOGA

Przyroda Wołanie BOGA

Jakość: 360p480p720p1080p
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7791 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

(7) Stworzył tedy Pan Bóg człowieka z prochu ziemi, i natchnął w oblicze jego dech żywota. I stał się człowiek duszą żywiącą. (8) Nasadził też był Pan Bóg sad w Eden, na wschód słońca, i postawił tam człowieka, którego był stworzył. (9) I wywiódł Pan Bóg z ziemi wszelkie drzewo wdzięczne na wejrzeniu, i smaczne ku jedzeniu: i drzewo żywota w pośrodku sadu; i drzewo wiadomości dobrego i złego. (10) A rzeka wychodziła z Eden dla odwilżenia sadu; i stamtąd dzieliła się na cztery główne rzeki; (11) Imię jednej Fyson; ta okrąża wszystką ziemię Hewila, gdzie się rodzi złoto. (12) A złoto ziemi onej jest wyborne. Tamże jest Bdellion, i kamień Onychyn. (13) A imię rzeki drugiej Gihon; ta okrąża wszystkę ziemię Murzyńską. (14) Imię zaś rzeki trzeciej Chydekel, ta płynie na wschód słońca ku Asyryi. A rzeka czwarta jest Eufrates. (15) Wziął tedy Pan Bóg człowieka, i postawił go w sadzie Eden, aby go sprawował, i aby go strzegł.

Rodzaju 2:7-15 BG

(23) Tak mówi Pan: Niech się nie chlubi mądry z mądrości swojej, i niech się nie chlubi mocarz z mocy swojej, i niech się nie chlubi bogaty z bogactw swoich; (24) Ale w tem niechaj się chlubi, kto się chlubi, że rozumie a zna mię, żem Ja jest Pan, który czynię miłosierdzie, sąd i sprawiedliwość na ziemi; bo mi się to podoba, mówi Pan.

Jeremiasza 9:23.24 BG

(1) Dla kierującego chórem - na nutę pieśni: “Tłocznia wina. Psalm Dawida (2) O Boże i Panie nasz, jak sławne jest imię Twoje aż po krańce ziemi, a wielkość Twoja sięga ponad niebo. (3) Chwałę Twoją śpiewają usta dzieci i niemowląt, choć nie chcą tego wrogowie Twoi. Muszą zamilknąć Twoi wrogowie i przeciwnicy. (4) Gdy patrzę na niebo, dzieło Twoich palców, na księżyc i na gwiazdy, które uczyniłeś, (5) (wtedy pytam): kimże jest człowiek, że o nim pamiętasz, kim syn człowieczy, że Cię tak obchodzi? (6) Uczyniłeś go tylko nieco mniejszym od Boga, obdarzyłeś go wspaniałością i chwałą. (7) I dałeś mu władzę nad dziełami rąk Twoich, wszystko złożyłeś u jego stóp: (8) owce i wszelkie bydło, a także dzikie zwierzęta, (9) ptaki w powietrzu i ryby w morzu, wszystko, cokolwiek porusza się w wodzie. (10) O Boże, Panie nasz, jak sławne jest imię Twoje aż po krańce ziemi!

Psalm 8:1-10 BWP

(1) Dla kierującego chórem. Psalm Dawida (2) Niebiosa głoszą chwałę Bożą, firmament świadczy o dziełach rąk Jego. (3) Jeden dzień mówi o tym drugiemu, jedna noc powtarza drugiej to samo, (4) a wszystko bez słów i przemówień, nie można usłyszeć ich głosu. (5) Lecz na świat cały idzie ich nauka, wieści przekazują aż po krańce ziemi, tam, gdzie On słońcu namiot wystawił. (6) A ono wychodzi jak oblubieniec z komnaty, radosny jak bohater kroczący swą drogą. (7) Pojawia się na jednym krańcu nieba i biegnie aż do krańca drugiego, i nic nie może ukryć się przed jego żarem. (8) Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca. (10) Czysta jest bojaźń Pana i trwać będzie na wieki, sprawiedliwe są wyroki Pana, wszystkie bez wyjątku słuszne. (11) Cenniejsze są od złota, od mnóstwa złota szczerego, i słodsze są od miodu, od miodu płynącego z plastra. (12) Twój sługa wielce sobie ceni ich pouczenia, kto ich przestrzega, już ma obfitą zapłatę. (13) Bo któż jest w stanie dostrzec własne błędy? Uwolnij mnie, proszę, od winy, której nie znam. (14) Strzeż Twego sługi przed ludźmi pysznymi, nie dozwól, by mną zawładnęli, bo ja sam jestem bez skazy i wolny od cięższych przewinień. (15) Oby spodobały Ci się słowa ust moich, cokolwiek w sercu noszę, wszystko Ci pokazuję, Panie, opoko moja, wybawienie moje.

Psalm 19:1-15 BWP

(9) Bo Ja nie żądam od ciebie cielców ani kozłów z twojej zagrody. (10) Moje są bowiem zwierzęta w lesie i bezlik stworzeń mieszkających w górach. (11) Znane mi jest wszelkie ptactwo niebieskie, moje jest wszystko, co porusza się w polu. (12) Gdybym głód odczuwał, nic bym ci nie mówił, bo moja jest cała ziemia i wszystko, co ją napełnia.

Psalm 50: 9-12

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 7791 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Przyroda Wołanie BOGA
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie