FALL CABAL - UPADEK KABAŁY - 2020 r - Całość - 10 części razem - Lektor PL to jest SZOK !!! Mega materiał badaczki Janet Ossebaard
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10285 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Mar__Mar

WWG1WGA

ZJEDNOCZENI POWSTANIEMY, PODZIELENI UPADNIEMY!!!! Chcę dodać tutaj coś od siebie dla Was. Zaczynamy umierać w momencie, gdy milczymy pomimo tego, że w głębi czujemy, że powinniśmy przemówić. Te życie, w tym ciele to krótki flesz, możesz je spędzić całe śpiąc i być na kolanach. Zawsze głoście i nie bójcie się głosić prawdy i to prosto w twarz obłudnikom. Inaczej już jesteście martwi. Wolność i odwaga jest w sercach każdego człowieka! Nie milczcie a otwórzcie własne usta, nie stójcie bezczynnie bo i tak niedługo ustaniesz nad swoim grobem i zobaczysz te wszystkie talenty i rzeczy, które miałeś bądź miałaś, mogłeś lub mogłaś zrobić. Wszyscy, powstańcie z kolan- W IMIĘ WOLNOŚCI!!!!!!!!!!!!

Dokument stworzony przez wielką badaczkę Janet Ossebaard.

Rozsyłajcie proszę tę serię dokumentów do swoich znajomych i bliskich. Niech cały Naród Polski będzie świadom obecnej sytuacji.

pokaż cały opis
W katalogu: Filmy różne - pozostałe
5.0 / 5 Oceny: 23
Włącz dostęp do 10285 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY - 2020 r - Całość - 10 części razem - Lektor PL to jest SZOK !!! Mega materiał badaczki Janet Ossebaard
Możliwość komentowania tego materiału została zablokowana
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie