Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14628 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Tishi, Tashi & Ubaki
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-04-17
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Bajka o Traktorze dla Dzieci
Najlepsze komentarze
avatar
anonim () 2024-01-08 19:43:52 +1
odbyt mistrza gorąco polecam - bogobojne kupsko Odpowiedz
des333 2023-04-15 00:09:40 0
Nie dajcie sobie wmówić innej wersji "dekalogu" bo Mojżesz dostał Dekalog Bożych przykazań na dwóch tablicach a nie w dwóch wersjach. Tak zwany "kościelny dekalog" to zwiedzenie bez przykazania, przestróg jak i z resztą przykazań poprzeinaczanych, dlatego w tymże "kościelnym dekalogu" podzielono ostatnie przykazanie na dwa aby liczba przykazań nadal wynosiła 10 po tym jak postanowili nie zamieszczać jednego z dziesięciu przykazań (dokładnie tego które zakazuje czynienia sobie bożków, jest to drugie przykazanie według Dekalogu Bożych przykazań z Biblii).

Dziesięć przykazań Bożych wg Biblii

Księga Wyjścia 20,1-17
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.

2. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebIe wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!
Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.
Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

3. Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, nadaremno; bo nie będzie miał Pan za niewinnego tego, który by wziął imię Pana, Boga swego, nadaremno.

4. Pamiętaj, abyś dzień sobotni święcił. Sześć dni robić będziesz i będziesz wykonywał wszystkie roboty twoje; ale dnia siódmego sabat Pana, Boga twego, jest: nie będziesz wykonywał weń żadnej roboty, ty i syn twój, i córka twoja, sługa twój i służebnica twoja, bydlę twoje i gość, który jest między bramami twymi. Przez sześć dni bowiem czynił Pan niebo i ziemię, i morze, i wszystko, co w nich jest, a odpoczął dnia siódmego; i dlatego pobłogosławił Pan dniowi sobotniemu i poświęcił go.

5 Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.

6. Nie będziesz mordował.

7. Nie będziesz cudzołożył.

8. Nie będziesz kradzieży czynił.

9. Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu.

10. Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego, ani będziesz pragnął żony jego, ani sługi, ani służebnicy, ani wołu, ani osła, ani żadnej rzeczy, która jego jest.

"Niczego nie dodacie do tego, co ja wam nakazuję, i niczego z tego nie ujmiecie, przestrzegając przykazań Pana, waszego Boga, które ja wam nakazuję." 5 Moj. 4:2

"Po tym poznajemy, że znamy Boga, jeżeli zachowujemy Jego przykazania. Kto mówi: "Znam Go", a nie zachowuje Jego przykazań, ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy." (1 Jana 2;3-4)

"Albowiem miłość względem Boga polega na zachowywaniu Jego przykazań, a przykazania Jego nie są uciążliwe." (1 Jana 5;3)
W miejsce "Pan" powinno być wymienione imię Boże, gdyż "Pan" to żadne imię. W zależności od przekładu Biblii Imię Boga Ojca jest podane : Jahwe, Jehowa oraz JHWH. Odpowiedz
avatar
anonim153 (*.*.230.153) wysłano z m.cda.pl 2020-10-30 15:41:01 0
co- Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie