GATES dobrze kombinuje ale....mam lepszy pomysł
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14911 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

26 Miliardów ton emisji CO2....Gates chce to sprowadzić do Zera (jak siebie), no dobrze...odrobina pomocy dla geniusza komputerowego.
Wg jego danych z dupy wziętych - ja mu wierze i chce pomóc w misji mordowania ludzi - Przeciętny Amerykanin (niewolnicy, banici, mordercy, którzy wymordowali większość rdzennych) produkuje 20 ton CO2, jest ich prawie 330 milionów.
330 milionów razy 20 ton CO2, daje nam 6,600 Miliardów CO2.

Więc kolebka zbrodni eugenicznych, może popełnić radosne sepuku, aby ratować ziemię od kretynów takich jak Gates i podobni. Dodatkowa korzyść to oczywiście koniec wojen i okupacji...szczególnie jak dodamy okupanta Palestyny i ich Arabie Sudyjską. Policzmy :)

Jedni to prawie 8 milionów (ale zawsze kłamią, więc może być i 6 milionów więcej) oraz AS prawie 33 mln...Daje nam to minimum 41 mln x 20 =820 mln/t CO2

Czyli wprowadzając rasistom, eugenikom oraz depopulatorom Prikaz do Sepuku, osiągniemy 7,420 Miliardów ton CO2 mniej z tych 26 z dupy wziętych idiotycznych liczb.
Byle nie wspominać o lagunach gówna i oparach metanu z ich milionowych farm trzody i krów...

Całkiem nieźle Gates!

Ale co z resztą tych 18 Miliardów z hakiem?

Oczywiście zabronimy ścinki lasów, posadzimy nowe bory i lasy, rozpoczniemy uprawy konopi, pozamykamy rafinerie na morzach i wtedy algi razem z konopiami, lasami będą radośnie oddychać jak kiedyś. Rozpoczniemy erę ODRODZENIA ludzkości....która ciągle zamieszkuje aż około 4% powierzchni naszej wirującej planety.

Ahhhh,
aż poczułem świeżość oceanu i pokój na świecie.

Czas na petycję do B.Gatesa juniora (wstydzi się przyznać, że jego tatuś też kochał depopulacje poprzez chemiczną kastrację dziewczynek), niech idzie na łatwiznę i odpierdoli się od Europy, Azji, oraz Afryki.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 14911 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: GATES dobrze kombinuje ale....mam lepszy pomysł
Najlepsze komentarze
avatar
anonim66 (*.*.43.66) wysłano z m.cda.pl 2020-10-30 12:25:02 0
Zacznijmy od tego że względem świata sprzed potopu w którym żyło się o wiele dłużej, obecnie CO2 jest o 10 razy za mało. Co2 pozwala dotlenić organizm i gdyby nie smoła to palenie byłoby zdrowsze niż nie palenie bo hemoglobina we krwi aby dostarczyć tlen do komórek potrzebuje CO2 aby go związać. Dlatego też mnisi tybetańscy oddychają po woli aby nie wydychać z płuc CO2. Teraz jasne że CO2 nie ma żadnego wpływu na zatrucie środowiska? Teraz jest go 0,003 % a było 3 % i tyle trzeba abyś się skutecznie dotlenił. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie