Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15007 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: AdamTV
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-07-12

Fortnite Battle Royale - Tryb Plac Zabaw z komentarzem po polsku.

Hej! Witamy Was w nowym odcinku z ostatnio MEGA popularnej gry jaką jest Fortnite Battle Royale! Wspólnie z bratem spróbujemy swoich sił w specjalnym trybie o nazwie Plac Zabaw, w którym to zmierzymy się w pojedynku z naszym przyjacielem Łukaszem z kanału Aigary.

Nowy tryb zabawowy wyróżnia się tym, że na mapie znajdujemy pełno dodatkowych skrzyń i lam, przez co bardzo szybko uzbieramy bardzo dobre wyposażenie. Odradzanie zajmuje w tym trybie jedynie 10 sekund, przez co jest on idealny na różnego rodzaju pojedynki z przyjaciółmi.

Gra jest dostępna za darmo na komputery PC, urządzenia z systemem operacyjnym IOS, a także konsole Xbox One i PlayStation 4. W przyszłości ma także pojawić się Fortnite w wersji na Androida. Życzymy miłego oglądania!

[Opis gry]

Battle Royale w Fortnite to całkowicie darmowy tryb PvP dla stu graczy. Mamy tu jedną ogromną mapę, bojowy bus, system budowlany Fortnite i możliwość destrukcji otoczenia, a wszystko to połączone z ostrą walką PvP. Wygrywa ostatni pozostały przy życiu dowódca. Pobierz grę za darmo już teraz i wkraczaj do akcji!

Pobranie trybu Battle Royale zapewni ci możliwość zakupu kampanii Ratowanie świata podczas sezonu wczesnego dostępu Fortnite lub natychmiastowy dostęp do niej, jeżeli korzystasz z zaproszenia znajomego.


Kontakt: adamtv.poczta@gmail.com

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Plac Zabaw w Fortnite! + Pojedynek z Aigary!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie