Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15008 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Adrian Kołodziej
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-08-18

DARMOWY TRENING: http://bit.ly/2yJRBsl
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6

Dochód jest królem. To on płaci Twoje wydatki. Dlatego w tym filmie powiem Ci o tym jak zbudować dodatkowe źródła dochodu. Pokażę Ci kilka fajnych sposobów, które możesz użyć po godzinach pracy lub w wolnym czasie.

1. Złóż kanał na Youtubie to brednia, że na youtubie nie da się zarabiać. Da się! W 4 miesiące zbudowałem kanał, który daje mi po 2 tysiące miesięcznie przy zaangażowaniu 3h tygodniowo. Oczywiście moje dochody ciągle się zwiększają, więc jak widać da się na tym zarabiać.

2. Zbuduj biznes na plecach pierwszego to moja ulubiona metoda budowania biznesu. Buduję biznes na plecach pierwotnego. Mając jeden kanał na YT możesz wykorzystać społeczność, aby stworzyć drugi i dodatkowe źródło dochodu. To bardzo prosta sprawa.

3. Sprzedawaj wiedzę w biznesie jest ryzyko. Sprzedając własną lub cudzą wiedzę nie masz tak dużego ryzyka. W nagraniu mówię dokładniej jak to zrobić. Szczególnie jak uczyć innych, gdy nie masz własnej wiedzy lub doświadczenia.

4. Usługi to moje główne źródło dochodu. Naucz się świadczyć usługi dla innych ludzi np. firm. W ten sposób będziesz miał dodatkowe pieniądze. Wiele firm musi outsourcingować i zatrudniać ludzi.

5. Programy partnerskie lub affilacyjne od tego zaczynałem. Możesz otrzymać wynagrodzenie za zdobywania klientów dla innej firmy. Najlepsi partnerzy zza granicą zarabiają kokosy.

6. Oszczędzaj i inwestuj twoje inwestycje też stanowią dodatkowe źródła dochodu. Dlatego nie bój się inwestować.

Mam nadzieję, że materiał się podobał. Subskrybuj kanał.ej.pl - Adrian Kołodziej jest konsultantem biznesowym, copywriterem. Jeżeli potrzebujesz intensywnego wzrostu w firmie, jesteś gotowy bez bzdur przechodzić do konkretów, koniecznie zasubskrybuj ten kanał.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15008 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 6 DODATKOWYCH ŹRÓDEŁ DOCHODU
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie