Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15343 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Aliaksandr Haretski
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-06-20

Jolanta Tomczyk
Akademia dla Rotacyjny Medicine (ARM)http://www.acadregmed.com - jest zarówno naturopathic i Rekreacji Zakład regeneracyjnej, prewencyjnej i gerontologii leczeniu chorób przewlekłych i nieuleczalnych, jak również zarówno naukowa instytucja edukacyjna, która została założona w 2010 roku w Świebodzicach, Polska. W krótkim czasie, ARM osiągnął światową sławę i stał się jednym z wiodących ośrodków rehabilitacyjnych w Europie, już leczonych u pacjenta z ponad 30 krajów i rehabilitowanych były (Europa, WNP, Azji, Afryce, zarówno w USA, Kanadzie i Izraelu).

Link do filmu z Jolanta Tomczyk: https://www.youtube.com/watch?v3xjhsSeqmLQ

https://www.youtube.com/watch?vQHQL981CO3k

Sensacja! W Akademii Medycyny Regeneracyjnej http://www.acadregmed.com stworzono metodę, działającą niczym eliksir młodości. Po jej zastosowaniu można znacząco wydłużyć życie i walczyć z większością chorób nieuleczalnych i nawet genetycznych. Pozwala ona na bezoperacyjną regenerację narządów i układów organizmu, odmłodzenie organizmu i przywrócenie wcześniej utraconych funkcji. Pojawiła się możliwość obdarowania tym, co najcenniejsze zdrowiem i młodością siebie i swoich bliskich.
Metoda Aliaksandra Haretskiego jest głównym odkryciem XXI wieku, jest to połączenie najlepszych tradycji wszechczasów i narodów, skuteczny wpływ na główne przyczyny powstania wielu schorzeń.
Kompleksowe oddziaływanie na cały organizm, oczyszczanie, detoksykacja, regeneracja i odmładzanie organizmu za pomocą autorskich, naturalnych i bezpiecznych metod.
Uwaga! Konieczne jest skonsultowanie się ze specjalistą odnośnie świadczonych usług oraz przeciwwskazań.
Akademia Medycyny Regeneracyjnej +48732027579 http://www.acadregmed.com
NIE ZAPOMNIJ, ABY ZAPISZ SIĘ DO KANAŁU https://www.youtube.com/user/goralinvest

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15343 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Historia Uzdrowienia. Rak Piers Jest Wyleczalny. Jolanta Tomczyk.
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie