Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15370 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Golec uOrkiestra
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-12-19

GOLEC uORKIESTRA - SYMPHOETHNIC
Premiera koncertu 25.12.2019 godz 21:30 TVP 2
-------------------------------------------------------
SYMPHOETHNIC zrealizowane z ogromnym rozmachem premierowy koncert zespołu GOLEC uORKIESTRA z udzialem symfoników Silesian Art Collective Symphony pod batutą Rafała Rozmusa, żeńskiej grupy śpiewaczej Fundacji Braci Golec, Orkiestry Ludowej składającej się z utalentowanych podopiecznych i instruktorów Fundacji Braci Golec, wybitnym flecistą Marcinem Rumińskim, podhalańskim cymbalistą Robertem Czechem , grupy perkusyjnej Wataha Drums oraz czołowych artystów polskiej sceny muzycznej:
Gromeego, Piotra Cugowskiego, Bedoesa, Kuby Badacha, Krzysztofa Trbuni -Tutki, Andrzeja Lamperta.

Jak sama nazwa wskazuje SYMPHOETHNIC to spektakularne połączenie symfoniki i etniki. To jedyny w swoim rodzaju mega show muzyczno -wizualny, który łączy ze sobą różne gatunki muzyczne począwszy od klasyki, po jazz, pop, rap i muzykę folk.
Muzycznym zwiastunem tego wydarzenia został niekwestionowany przebój tego lata utwór Górą ty nagrany wspólnie z producent Gromee oraz Bedoesem - raperem młodego pokolenia.
.

Na spektakularny efekt końcowy pracowało aż 100 muzyków, tworząc niezwykłe widowisko nie tylko muzyczne, ale również wizualne za które odpowiadał wybitny reżyser Jacek Kościuszko. Ten ceniony autor teledysków wielu polskich artystów, stworzył do każdej piosenki oprawę w wizualną, po to aby przenieść słuchacza w najpiękniejsze zakątki Łuku Karpat.

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zamontowano mierzącą aż 560 m2 scenę, podwieszenie złożone z ponad kilometra kratownic, a dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom oświetleniowym, nagłośnieniowym i multimedialnym, udało się stworzyć unikatowy jak dotąd w Polsce projekt. To wszystko w połączeniu z orkiestrowymi aranżacjami znanych przebojów Golec uOrkiestry zagwarantowało jedyne w swoim rodzaju wrażenia, co gromkimi brawami i entuzjastycznym przyjęciem wynagrodziła publiczność tłumnie zgromadzona w katowickim MCK-u.


Symphoethnic w relacjach zaproszonych gości i publiczności, stał się wydarzeniem kulturalnym i ucztą muzyczną. Podczas zbliżającej się premiery telewizyjnej widzowie będą mieli okazję zobaczyć jak w nowatorski sposób polska tradycja koresponduje z nowoczesnością, wykorzystując obraz, dźwięk oraz światło.


Wszystkim widzom, fanom i zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za udział w tym wyjątkowym dla naszego zespołu koncercie. Szczególne podziękowania kierujemy również do Partnera Głównego wydarzenia, koncernu PKN Orlen oraz współgospodarzy: Urzędu Marszałkowskiego, Miasta Katowice, ośrodka Ars Cameralis, a także partnerów: Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A., Lotto, Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. oraz Marszałkowi Śląskiemu w osobie Jakuba Chełstowskiego jak i Prezydentowi Katowic w osobie Marcina Krupy. Dziękujemy także partnerom medialnym: Telewizji Polskiej, Radiu Katowice, Dziennikowi Zachodniemu, portalom Naszemiasto.pl oraz Silesia24.pl.
Koncert został zarejestrowany 23 sierpnia 2019 roku w Katowicach w MCK-u.
--------------------------------------------
http://golec.pl/
https://www.facebook.com/golecuorkiestra/
https://www.instagram.com/golecuorkiestra/

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15370 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: GOLEC uORKIESTRA /SYMPHOETHNIC /25. 12. 2019 g. 21:30 TVP2 - Bedoes, Gromee, Cugowski, Badach, Lampert
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie