Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 18611 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Zapraszamy do współpracy - ZOSTAŃ POSŁAŃCEM JSM - Centrala JSM kontakt@jasnastronamocy.info tel. 796 785 683
Wszystkie nasze filmy na: http://www.jasnastronamocy.info/
www.forumjsm.pl

pokaż cały opis
2.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 18611 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Gość specjalny Barwysław - część 3 - Żyjemy na płaskiej Ziemi
Najlepsze komentarze
Omm_Omm_Omm 2019-11-25 16:12:59 0
tak gdzies do polowy film fajny. Pozniej jak zaczyna sie o plaskiej ziemi to tylko dla zwolennikow ;) Odpowiedz
avatar
anonim145 (*.*.77.145) 2019-11-23 03:26:55 0
nie ma grawitacji? czemu wszystko spada? Odpowiedz
avatar
anonim227 (*.*.155.227) 2019-11-28 15:07:30 +2
@anonim145: jest gęstość/ ciężkość to bardzo proste, spada to co jest cięższe od powietrza, zwróć uwagę że balon z helem się unosi dlatego że hel jest lżejszy niż skład powietrza ;) życie jest proste tylko system komplikuje naukowym bełkotem Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie