Piątek - serial oryginalny odcinek 46

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 11553 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Piątek - serial oryginalny
Konto zweryfikowane

Komedia, Serial

Warszawa skrywa wiele tajemnic. Zapomniane lokale z retro grami. Nostalgiczny powrót do czasów świetności 8-bitowców, fliperów i konsol w Polsce. Łezka w oku gwarantowana!

[+18!] [zawiera niecenzuralne słownictwo]

Film z biblioteki: CDA Premium
pokaż cały opis
W katalogu: Piątek - serial oryginalny online
4.0 / 5 Oceny: 14
Włącz dostęp do 11553 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Piątek - serial oryginalny odcinek 46
Najlepsze komentarze
mieciugrabik 2019-11-16 18:37:42 +3
Dakann dawaj następny Odcinek o Mangozjeb*ch Odpowiedz
pawel_dokumenty 2019-11-15 00:24:49 +1
Ehh, były czasy... Odpowiedz
saddamslupsk 2020-04-03 11:56:39 0
Niestety taka prawda - za dzieciaka marzyło się o czymś - o jakiejś grze, automacie czy obojętnie czym, a dziś.. - wydaje się to po prostu co najmniej żałosne czy kuriozalne. Ile ja kiedyś potrafiłem zrobić, żeby pograć u kolegi w GTA 1 albo chociaż żeby popatrzeć jak on gra.. - dziś dla mnie jest to niepojęte, bo ten tytuł co najmniej odstrasza, choć lekki sentyment pozostaje.
O grach na automaty nie wspominając - bo patrzę się na taki jeden czy 2gi tytuł i się zastanawiam dziś - co ja w nim widziałem? Najgorsze jest to, że obawiam się iż z innymi dziedzinami życia może być podobnie - wymarzoną kobietą, wycieczką, aparatem fotograficznym czy czymkolwiek - po prostu z czasem czar początkowego "zauroczenia" może prysnąć. Odpowiedz
tomkam1985 2019-11-22 19:21:36 0
Dakan cały sezon zaje ... Dzieki! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie