Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15007 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Okiem Chemika
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-10-26

Ponoć chemia to jeden z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych - zawiła, niezrozumiała i trudna do opanowania. Jeśli Ty też tak uważasz - koniecznie musisz sprawdzić mój kurs na chemiawp.pl :-)
Dodatkowo, na pierwszych 100 osób czeka wyjątkowa okazją - 30% rabatu na CAŁY okres subskrypcji z kodem okiemchemika-100!
Na chemiawp.pl znajdziesz setki bezpłatnych zadań - a także lekcje przykładowe, które pozwolą Ci sprawdzić tą formę nauki w praktyce!

Od lat jestem prywatnym nauczycielem chemii - i z doświadczenia wiem, że wcale tak nie musi być!
Dlatego postanowiliśmy stworzyć kurs chemii na miarę naszych czasów - czyli chemiawp.pl . To nie tylko autorski kurs, ale także baza zadań posegregowana tematycznie i blisko zintegrowana z samymi lekcjami, dzięki czemu nauka jest wyjątkowo łatwa.
Nauka chemii bez eksperymentów pozostawia wiele do życzenia - dlatego w ramach kursu obejrzysz także dziesiątki profesjonalnie nagranych eksperymentów, a najciekawsze momenty zobaczysz nawet w slow-motion :-)

Źródła:
The promise and perils of Self-regulated study, Kornell i Metcalife, Psychonomi Bulletin & Review
Roediger, H.L., Agarwal, P.K., McDaniel, M.A., & McDermott, K.B. (2011). Test-enhanced learning in the classroom: Long-term improvements from quizzing. Journal of Experimental Psychology: Applied

pokaż cały opis
W katalogu: Edukacja
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15007 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Startujemy z KURSEM CHEMII online!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie