CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Kay i Alf współzawodniczą ze sobą w Wyścigu Pociągów. Każdy z nich stara się zdobyć jak najwięcej wagonów z ładunkiem, co jest warunkiem wygranej. Jednak wagony wymykają im się i przypadkiem docierają do Kaczora, który jako pierwszy przekracza linię mety i zostaje zwycięzcą wyścigu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.