Beholder #9 - Francja-elegancja (Gameplay, PL, Lets play)
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9714 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Marvolo
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-08-06

Zbiórka na płytę Ras Luty: https://zrzutka.pl/45wuag Zostań Patronem: https://patronite.pl/Marvolo Super Promocje Na Gry: https://www.fanatical.com?refmariuszwlos
Kup Grę: https://www.g2a.com/r/beholdermarvolo
Mój Facebook: http://adf.ly/cB2DU
Tu Możesz Wspomóc Mój Kanał: http://q.gs/9hoEW
Mój Discord: https://discord.gg/ZdKbw2k

Opis Gry:
Beholder jest grą przygodową, stworzoną przez niezależne studio Warm Lamp Games. Źródło inspiracji dla deweloperów stanowiły dzieła Georgea Orwella, Aldousa Huxleya oraz Raya Bradburyego. Tytuł zadebiutował na komputerach osobistych, a po pewnym czasie trafił również na urządzenia mobilne i konsole. Fabuła Wydany na platformę PC, Switch itd. Beholder przenosi gracza do dystopijnego świata, gdzie życie obywateli podporządkowane jest przepisom wyznaczonym przez autorytarny rząd; prywatność nie istnieje, podobnie jak wolność słowa. Głównym bohaterem gry jest Carl Shteyn menadżer apartamentowca, którego oficjalnym obowiązkiem jest dbanie o wygodę mieszkańców. Jego profesja jest jednak przykrywką, bowiem prawdziwym celem protagonisty jest inwigilacja rezydentów i raportowanie o odkrytych dowodach, mających potwierdzić ich działalność na szkodę totalitarnego porządku. Fabuła gry ma wiele rozgałęzień, zależnych od podejmowanych przez nas decyzji. Często przychodzi nam dokonywać niejednoznacznych moralnie wyborów, gdzie na jednej szali spoczywa dobro obywateli, a na drugiej utrzymanie własnej rodziny. Opowieść może więc zakończyć się na wiele sposobów. Mechanika W Beholder akcja prezentowana jest w perspektywie bocznej. Rozgrywka polega na eksploracji apartamentowca, podglądaniu mieszkańców przez dziurki od kluczy oraz na podsłuchiwaniu prowadzonych przez nich rozmów. Pod ich nieobecność gracz przeszukuje należące do nich mieszkania w celu odnalezienia potencjalnych dowodów na ich zbrodniczą działalność. Po zakończeniu śledztwa stajemy przed koniecznością przygotowania odpowiedniego raportu, do którego dołączamy pozyskane materiały. Następnie mierzymy się z konsekwencjami swoich czynów pokroju aresztowania podejrzanego, bądź nawet zakatowania go na oczach rodziny przez funkcjonariuszy państwowych. Kwestie techniczne Rysunkowa oprawa graficzna wydanej na platformę PC, Switch itd. gry Beholder jest oszczędna w detale, a kolorystyka została utrzymana w mrocznej tonacji. Całość komponuje się z ponurym klimatem opowiedzianej historii, potęgowanym przez skomponowaną na potrzeby gry muzykę. Pozostałe Na konsolach Beholder zadebiutował w wersji Complete Edition, w której oprócz podstawowej wersji gry zawarto dodatek zatytułowany Błogi sen (Blissful Sleep). Add-on pozwala graczom wcielić się w Hektora, czyli byłego zarządcę bloku, który sprawował pieczę nad jego mieszkańcami przed Carlem Shteynem. Dzięki temu możemy dowiedzieć się o tym, w jakich okolicznościach poprzednik bohatera podstawki stracił swoją posadę.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID32781

pokaż cały opis
W katalogu: Beholder
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Beholder #9 - Francja-elegancja (Gameplay, PL, Lets play)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie