Wyszukiwanie odpowiedzi..
Nie utknąłeś przez brak zdolności.
Utknąłeś przez brak regulacji swojego ciała i umysłu.
Większość ludzi próbuje zmieniać swoje wyniki, nie rozumiejąc,
że działa głównie z poziomu stresu, napięcia i przetrwania.
Decyzje podejmowane w takim stanie zawsze będą ograniczone.
A co, jeśli możesz wejść na zupełnie inny poziom funkcjonowania?
Taki, w którym masz dostęp do spokoju, klarowności i energii.
Taki, w którym nie reagujesz impulsywnie, tylko świadomie tworzysz swoje życie.
Oddech jest kluczem.
To on reguluje twój układ nerwowy
i otwiera dostęp do wyższych stanów świadomości,
z których naprawdę zaczynasz zmieniać swoje myślenie, decyzje i działania.
Może problemem nigdy nie był brak wysiłku
tylko brak narzędzia, które działa od środka.
Kliknij w link na moim profilu aby zapisać się na sesję oddechową.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.