KulPlaneta #3 - TLJ i Stranger Things konkurs
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9934 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: kulplaneta
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-12-28

Aby wygrać soundtrack z pierwszego i drugiego sezonu należy oglądać uważnie ten film, bo na ekranie będą wyświetlane charakterystyczne literki (lub słowa), które ułożą Wam się w hasło. Spośród osób, które wyślą poprawną odpowiedź na naszego maila (redakcja@kulturalnaplaneta.pl) wylosujemy zwycięzcę. Nie zdziwcie się jeśli będzie kilka literek za dużo - tak miało być... czy coś.

Na odpowiedzi czekamy do 6 stycznia 2018 roku!

W odcinku trzecim KulPlanety Michał i Maciek, dwójka zwykłych chłopaków, postanowili odnieść się do komentarzy widzów oraz w wielce świąteczny sposób zorganizować konkurs. Na Kulturalnej Planecie Święta trwają do końca świata i jeszcze dalej. Myślimy, że jest to dobry film do puszczenia znajomym na zabawę sylwestrową. Pozdrawiamy!

Subskrybuj - http://www.kulplaneta.pl
Facebook - https://www.facebook.com/KulPlaneta
Twitter - https://twitter.com/KulPlaneta
Instagram - https://www.instagram.com/kulplaneta/
Strona - http://www.kulturalnaplaneta.pl
Sprawdź nasz drugi kanał - http://www.nieagresywnie.pl

LINKI DO ARTYKUŁÓW:

OGLĄDAMY

Recenzja Ostatniego Jedi - http://www.kulturalnaplaneta.pl/star-wars-the-last-jedi-recenzja-moc-jest-silna-bez-spojlerow

Multiverse w MCU - http://www.kulturalnaplaneta.pl/ant-man-and-the-wasp-informacje-multiwersum

10 faktów o Millie Bobby Brown -
http://www.kulturalnaplaneta.pl/kim-jest-millie-bobby-brown

Nasz nowy kanał - http://www.kulturalnaplaneta.pl/nieagresywnie-startuje-nasz-nowy-kanal

SŁUCHAMY

Kim są Son Lux? - http://www.kulturalnaplaneta.pl/artur-rojek-easy-son-lux-cover

The Wombats - nowe nagranie i płyta - http://www.kulturalnaplaneta.pl/the-wombats-lemon-to-a-knife-fight

Manic Street Preachers International Blue nowe nagranie i płyta - http://www.kulturalnaplaneta.pl/manic-street-preachers-international-blue-nowe-nagranie-plyta

Kim jest Tom Grennan? - http://www.kulturalnaplaneta.pl/kim-jest-tom-grennan-lighting-matches

GRAMY

Recenzja AER Memories of Old - http://www.kulturalnaplaneta.pl/aer-memories-of-old-recenzja

CZYTAMY

Tom Fletcher Gwiazdkozaur. Nowa książka wokalisty McFly - http://www.kulturalnaplaneta.pl/tom-fletcher-gwiazdkozaur

Muzyka użyta w filmie:

Kevin MacLeod: Jingle Bells 7 – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://incompetech.com/

Twin Musicom: Hip Hop Christmas – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://www.twinmusicom.org/

pokaż cały opis
W katalogu: Kulturalnie o Star Wars
0.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 9934 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: KulPlaneta #3 - TLJ i Stranger Things konkurs
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie