Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 21040 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: fxmagcda
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2025-09-04

Chiny wygrywają rywalizację ze Stanami i Europą! Czy udało się Trumpowi uderzyć w Chiny? Jak wyglądają gospodarcze realia Państwa Środka? Jak prowadzić biznes w Chinach i z Chinami? O tym między innymi rozmawiamy z Anną Kubicką- Yao, przedsiębiorcą, który prowadzi działalność w Państwie środka.

Jesteś zainteresowany importem towarów z Chin?
Strona WWW: http://yaopengtrading.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/84172934
Facebook: https://www.facebook.com/p/Fujian-Yaopeng-Trading-CO-LTD-Import-z-Chin-100083836487437/

Materiał powstał we współpracy z YAOPENTRADING.com

0:00 Najciekawsze fragmenty
1:09 Czy Trumpowi udało się uderzyć w Chiny?
4:59 Parta Ludowa Chin ma sytuację pod kontrolą?
8:45 Chiny nie obniżą cen Europie
11:12 Biznes w Chinach - w czym jest lepszy niż w Polsce?
17:14 Rynek pracy w Chinach
20:51 Demokracja nie jest fajnym ustrojem? Atuty chińskiego ustroju
27:30 Kto jest najlepszym pracownikiem?
32:00 Kult pracy w Chinach
42:23 Codzienność życia w Chinach
50:00 Chiny wygrywają na rynku pracownika
51:30 Import towarów z Chin
59:22 Dropshipping - naciąganie polaków na nierentowany biznes?
1:06:00 Predyspozycje językowe
1:11:20 Zakończenie

Portal FXMAG oraz kanał FXMAG na portalu YouTube ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie i na portalu YouTube treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 21040 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: CHINY MIAŻDŻĄ EUROPĘ! Trumpowi udało się uderzyć w Państwo Środka? TAK SIĘ ROBI BIZNES W CHINACH!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie