Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 22802 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Tomcio

Gatunek: Thriller, Akcja
Premiera: 13 czerwca 2025 (Światowa), 13 czerwca 2025 (Światowa premiera na VOD)
Reżyseria: Ernesto Díaz Espinoza
Scenariusz: Mat Sansom
Produkcja: Kolumbia, USA
Czas trwania: 1h 40m

..::OPIS::..

Gdy Kris opuszcza więzienie, nie ma wyboru - musi spełnić obietnicę z przeszłości. Jego celem staje się Elisa, córka wpływowego mafiosa.

..::OBSADA::..

Scott Adkins .... Kris Chaney
Marko Zaror .... El Corvo
Lucho Velasco .... Vicente
Diana Hoyos .... Alex
Alanna de la Rossa .... Elisa

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 15
Włącz dostęp do 22802 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Diablo (2025) [Lektor PL]
Najlepsze komentarze
okrememberme 2025-07-17 21:39:28 +9
Dobry akcyjniak. Świetne walki. Adkins nie zawodzi. A diamenty na końcu rozbawiły mnie do łez. Obowiązek dla fanów gatunku. Odpowiedz
krus1 2025-07-17 21:48:14 +1
@okrememberme: Tak mysle tez lubie Adkinsa,mam jeszcze troche roboty ale zaczynam ogladac. Odpowiedz
avatar
anonim122 (*.*.34.122) wysłano z m.cda.pl 2026-01-07 23:09:17 0
@okrememberme: Гарний привіт. Dzień dobry z urokiem. הקדוש שלום Ja, szlachetny Hebrajczyk, stanowczo odradzam taki zły, brzydki, okrutny i niemądry film, ale za to gorąco polecam piękną, celtycką muzykę i nasze urokliwe Hebrajki oraz śliczne Celtki na poczciwe przyjaciółki. Chwała Bogu wiecznego światła. Wolę Pana Wypadka i Chuliganów 3 z pracy Scotta Adkinsa niż tę żałosną porażkę. Sława wolnym Tatarom, Czeczenom, Kurdom, Palestyńczykom, Ujgurom i Jakutom. Odpowiedz
beleszek 2025-07-17 23:26:15 +6
najbardziej podobała mi sie walka z żelazna pięścią . Dostał 20 razy w twarz,a jego okulary były nie naruszone. Lubie ściemy, ale to juz zakrawa o gów..o realia. Odpowiedz
avatar
anonim187 (*.*.249.187) 2026-03-14 23:33:32 +1
@beleszek: polska to darmowy burd3l dla zagraniczniakow. Nic z tym nie zrobisz, nawet gorzej niż SEA, bo tam laski często oczekują kasy za to, że dadzą d00py białemu, a p0lki jeszcze same zasponsorują biednych zagraniczniakow, żeby mogli je swobodnie zapinać. Odpowiedz
avatar
anonim93 (*.*.172.93) 2025-07-19 21:11:16 +3
Myślałem po opiniach że można obejrzeć, ale po obejrzeniu przewijając stwierdziłem, że to kupa. Odpowiedz
avatar
anonim187 (*.*.249.187) 2026-03-15 08:58:02 +1
@anonim93: w ogóle ta miłość p0lek do pajetów to jeszcze większą odkleja niż do mokebiaków. Bo mimo, że na świecie białe kobiety raczej nie gustują w mokebe to jakaś na prawdę niewielka część do nich ciągnie, jednak pajeta to żadna biała baba nie weźmie, są powszechnie wyszydzani przez dosłownie każda białą kobietę (z wyjątkiem p0lek oczywiście) Odpowiedz
detch1205 2025-07-19 08:23:32 +3
wow dobry film... mimo iz w pierwszych minutach zapowiadal sie zle .. to dobry film... szacun Odpowiedz
avatar
anonim29 (*.*.233.29) 2025-08-10 19:47:22 +2
równa10 polecam Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2025-07-29 19:19:49 +2
Fentanyl to nie narkotyk, tylko wyspecjalizowany (nie uniwersalny jak paracetamol) lek przeciwbólowy.
Rozumiesz, czy po koreańsku pisać? Odpowiedz
avatar
anonim93 (*.*.154.93) 2025-07-21 10:46:34 +2
Jesli ktos uwaza ze film jest zajebisty , to wspolczuje mu gustu , jedyne co dobre w tym filmie to walki Adkinsa nic wiecej , fabula wrecz zenada ,facet ze stalowa piescia LUDZIE myslicie ???? 20 chlopa do niego strzela kilka lasek i to w promieniu 10 metrow i nikt nie trafia prosze litosci DZADDOSTWO ,DNO NIC WIECEJ Odpowiedz
avatar
anonim39 (*.*.66.39) wysłano z m.cda.pl 2025-07-28 21:53:52 0
@anonim93: w filmie obcy kontra Predator też doszukujesz się realizmu? Odpowiedz
Pasjonat 2025-07-28 21:10:41 +1
Dla mnie bardzo dobry film.
Marko Zaror znakomity mistrz mieszanych sztuk walki z Chile.
Podobnie jak i Scott Adkins.
Czekałem, aby obejrzeć w sieci ten film.
Obejrzałem już chyba większość filmów z Adkinsem. Odpowiedz
damien-mass 2025-07-27 23:57:33 +1
Głowno roku Odpowiedz
Grzegorz_Filmoholik 2025-07-19 21:19:58 +1
Dobrze się oglądało to mordobicie, 7/10. Odpowiedz
arturzei11 2025-07-24 21:35:46 +1
@Grzegorz_Filmoholik: bez krwi Odpowiedz
kendi83 2026-01-04 21:26:03 0
Ten Adkins był producentem słabego filmu ale bez niespodzianek on tylko w takich grywa xdd Odpowiedz
kk6668569 2025-11-29 19:09:40 0
Dobre kino..warto obejrzec Odpowiedz
avatar
anonim180 (*.*.33.180) 2025-09-23 22:41:18 0
@@oki Odpowiedz
avatar
anonim201 (*.*.215.201) 2025-09-23 18:16:03 0
Wspaniały akcyjniak w starym stylu. Dobrze, że takie filmy jeszcze powstają. Ulubieniec Scott Adkins i jego charyzmatyczny adwersarz Marko Zaror dają radę. I jeszcze czyta Jarosław Łukomski - poezja!!! Odpowiedz
avatar
anonim242 (*.*.74.242) 2025-08-21 18:51:38 0
dzięki Odpowiedz
tripazlik1 2025-07-28 23:30:27 0
Aż tak zły nie jest ;-) Odpowiedz
arturzei11 2025-07-24 20:35:59 0
rozpierdol jak nie wiem a w 54 minucie tylko jedna plama krwi na tylu zabitych haha Odpowiedz
avatar
anonim116 (*.*.20.116) 2025-07-21 14:07:21 0
Dzięki Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie