Wyszukiwanie odpowiedzi..
Autor nagrania spostrzega podejrzanie jadącego kierowcę i decyduje się wykonać telefon alarmowy, cały czas podążając za Oplem. Z komunikatu policji wynika, że kierujący to Ukrainiec, który miał blisko 4 promile. Sytuacja na nagraniu przedstawia jego jazdę z 19 czerwca 2025 r., lecz 26 czerwca też ktoś zgłosił go na policję i okazało się, że prowadził pojazd znów mając blisko 4 promile... Ostatecznie został deportowany i grozi mu do 5-ciu lat pozbawienia wolności.
*Zatrważający jest fakt, że w ciągu jednego tygodnia mężczyzna został dwukrotnie zatrzymany mając 4 promile...Nasuwa się tu wiele pytań o skuteczność polskiego prawa wobec drogowych przestępców...*
Artykuł: https://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/416163,Jechal-pod-prad-na-zakazie-z-blisko-4-promilami.html
POLICJA W AKCJI STOP PIRAT TV
https://www.youtube.com/watch?v7-tzVa8X--4&t3s
Zapraszamy!
Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat
facebook: https://www.facebook.com/STOPPIRAT
Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.