Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 20728 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: mic997

Fragment kultowego programu Clipol nadany premierowo 11 października 1994 roku o 14.15 a powtórzony w nocy 12/13 października 1994 około 0.45 nadany na zakończenie programu.
W tym wydniu zaprezentowano listę 5 najpopularniejszych teledysków września 1994 roku a następnie do końca programu prezentowano teledyski, o które najczęściej prosili widzowie za pomocą kartek pocztowych.
Clipol był nadawany od poniedziałku do piątku ok. 14.10 (choć na początku i latem był nadawany nawet o 12) od 4 lipca 1994 do 2 lipca 1998 roku, na początku wydanie trwało godzinę, potem 45-50 minut a pod koniec istnienia programu już tylko 25 i bardzo nieregularnie się pokazywał. Program produkowała TV Wrocław dla Dwójki, a spadł on z powodu spadającej oglądalności, kryzysu na rynku muzycznym no i nie wytrzymał konkurencji bo o ile kiedy był rok 1994 to podobnych programów czy stacji tv muzycznych nie było albo było ich bardzo mało, to o tyle w 1998 roku było już zupełnie inaczej pod tym względem.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 20728 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dwójka - Fragment Clipola z 12/13 października 1994 roku
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie