Wyszukiwanie odpowiedzi..
CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Po za klasykami są również co środę o 18 pod TorBydem zloty Bydgoskich AmCarów. Bardzo zaciekawił mnie ten Ford Ranchero. Jak sam właściciel powiedział przed Klasykami udało mu się go na ostatnią śrubkę zmontować. To co w sumie tam zostało to w głównej mierze AmCary. W pierwszym filmie w opisie jest link do postu co dalej z klasykami w tym roku. Na moje jeśli pogoda dopisze to następne filmy z Klasykami w tym roku będą miały nazwę vol. 8 Bonus czy coś podobnego. Btw jeśli znacie model tego Mercedesa co prawie walnął w bramki to możecie mi napisać w komentarzach.
No to by to było na tyle! Do zobaczenia na następnych Klasykach lub zlotu Bydgoskich AmCarów!
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.