Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 21040 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: fxmagcda
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2025-04-27

Partnerem materiału jest XTB
Załóż konto w XTB https://www.fxmag.pl/xtb-strona-glowna
Z kodem promocyjnym - FXMAG, który wpiszesz w trakcie rejestracji do XTB otrzymasz darmowy kurs inwestowania od podstaw!
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Inwestuj odpowiedzialnie

Najnowsze wiadomości ze świata finansów i gospodarki znajdziesz na https://www.fxmag.pl
Obserwuj nas w Google News - https://www.fxmag.pl/googlenews
Link do śledzenia mnie na portalu X (twitter)- https://x.com/dawid_fxmag

Najnowsze wiadomości ze świata finansów i gospodarki znajdziesz na https://www.fxmag.pl

Zapraszamy na cotygodniowe Przygotowanie do handlu, podczas którego Dawid Augustyn przeprowadzi analizę klasyczną par walutowych, metali szlachetnych, indeksów oraz surowców.

#prognozy #inwestowanie #gospodarka
W materiale lokowano następujące marki:
XTB

0:00 Jak pokój wpłynie na rynki?
2:10 Czynniki, które na giełdzie są już ZNANE!
5:14 Jak cła wpłynęły na gospodarkę USA?
12:10 Jak cła wpłyną na wyniki spółek i zyski na akcje?
16:10 CYKL na miedzi. Nadchodzą spadki?
19:45 Scenariusz dla amerykańskiej giełdy - S&P500
24:16 Scenariusz dla polskiej giełdy - WIG20
26:10 Sytuacja techniczna na miedzi
28:30 Zakończenie

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 69% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD (XTB S.A.). Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Portal FXMAG oraz kanał FXMAG na portalu YouTube ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie i na portalu YouTube treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 21040 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: GOSPODARCZY CHAOS. TAK CŁA przekładają się na USA! Jak POKÓJ wpłynie na rynki? CYKL NA MIEDZI!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie