Gala 5-lecia Telewizji Republika
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 11031 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

5 czerwca w Arkadach Kubickiego odbyła się uroczysta Gala "5 lat Telewizji Republika". Podczas uroczystości, po raz pierwszy w historii tej stacji zostały przyznane nagrody Telewizji Republika. Statuetki zaprojektowane przez wybitnego artystę Jerzego Kalinę powędrują do laureatów nagrodzonych w pięciu kategoriach: polityka, kultura, biznes, "Przyjaciel Polski" nagroda widzów telewizji "Osobowość Roku". Kapituła nagrody, specjalnie z okazji jubileuszu przyzna także specjalna nagrodę za "Osobowość 5 lecia Telewizji Republika". Galę uświetnił koncert wybitnych jazzmanów, Piotra Barona i Piotra Rodowicza.

Jarosław Kaczyński został "Osobowością 5-lecia". W taki sposób prezes Prawa i Sprawiedliwości został uhonorowany na wtorkowej gali 5-lecia TV Republika. Kaczyński nagrody nie odebrał osobiście, gdyż wciąż przebywał w szpitalu. W jego imieniu odebrał statuetkę niezbyt znany polityk, którego raczej nie spotyka się u boku szefa partii – Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS. Odczytano list prezesa z podziękowaniami. "To dla mnie osobiście wielki zaszczyt, ale tę nagrodę będę traktował, jako nagrodę dla wszystkich, którzy pomagali w budowie obozu dobrej zmiany. Jest mi naprawdę bardzo przykro, że przyczyny ode mnie niezależne nie pozwoliły mi świętować tego jubileuszu i odebrać tej nagrody osobiście"– napisał Jarosław Kaczyński.

Co ciekawe, nagrodę "Osobowości 5-lecia" dostał też Antoni Macierewicz. O ile jednak Jarosław Kaczyński został nagrodzony przez władze stacji, o tyle Macierewicz zyskał największe uznanie pośród publiczności TV Republika. – Nie ma niepodległości bez Republiki! Bo nie ma niepodległości bez TV Republika, nie ma niepodległości bez tego, co Telewizja Republika ma za swój symbol - odbudowę Republiki – mówił do zgromadzonych gości były szef MON. W kategorii "Kultura" nagroda została wręczona Janowi Pietrzakowi, a Victor Orban dostał nagrodę w kategorii "Przyjaciela TV Republika". Telewizja Republika została założona w 2012 r. m.in. przez Tomasza Sakiewicza i Bronisława Wildsteina.

Strona internetowa: www.telewizjarepublika.pl

pokaż cały opis
W katalogu: Telewizja
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 11031 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Gala 5-lecia Telewizji Republika
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie