Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 22800 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Miro
4.0 / 5 Oceny: 8
Włącz dostęp do 22800 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Hd..W0ł..yń... 2o16 film PL
Najlepsze komentarze
avatar
anonim226 (*.*.31.226) 2024-11-03 20:19:15 +44
Banderowskie ścierwa Odpowiedz
avatar
anonim134 (*.*.27.134) 2026-05-02 17:25:37 +1
@anonim226: Śmierć UPAdlińskiemu ścierwu , Brawo tow, Puttin za dobrom robotę , a my Polacy to powinniśmy z Banderowcami przebywającymi w naszym Kraju zrobić porządek i pomóc Rosjanom w walce z Ukraińskim nacjonalizmem !!!! Odpowiedz
robert.slomka1 2024-11-27 18:28:19 +38
UKRAIŃCÓW DO PIACHU!!! Odpowiedz
avatar
anonim248 (*.*.100.248) 2024-09-24 07:42:20 +36
....ja juz kibicuje Rosji Odpowiedz
punken6 2024-07-20 00:51:16 +31
Pomóżmy im... za 20 lat to wróci jak w filmie. Odpowiedz
avatar
anonim36 (*.*.179.36) 2024-08-15 21:12:56 +29
@anonim101: wole ruska jak upadlinca Odpowiedz
avatar
anonim175 (*.*.212.175) 2024-07-31 21:21:37 +26
@punken6: wczesniej popatrz ile tego talatajstwa juz u nas jest Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
avatar
anonim255 (*.*.222.255) 2024-11-29 18:36:58 +23
Usuneli moj komentarz bo napisalam jak ukraicy oblegaja moje miasto, jak zaraza plenią sie we WRocławiu. Więc powtarzam Ukraincy pozażynali jak to film pokazuje 100000 Polakow! A teraz 100000 ich chołoty po wrocławiu łazi! A ja walczę z ich bezczelnością gdy w tramwajach czy na ulicy mordy drą do siebie. Bo oni nie mowią normalnie tylko krzyczą jakby u siebie na podwórku był czy była. I w pociągu ostatni powiedzialam takiej zeby się uciszyła bo nikt nie chce jej słuchac a krzyczy na caly wagon! I nie bójcie się - reagujcie! czy kiedy wam kolejkę zajmuje czy miejsce w autobusie. Onie tu nie mają racji bytu!!! Odpowiedz
avatar
anonim224 (*.*.26.224) 2025-02-01 17:07:36 +26
@fillipbiela: Obyś zdechł w najgorszych męczarniach banderowski skurvvysynu Odpowiedz
Miro_X_Top 2025-01-01 07:01:42 +25
@anonim255: Jeba...ać ukrań..cow...bande...rowskie psy Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
sylmichamb 2025-02-01 16:42:26 +20
Tylko tym bandytom pomagac. Rzad PiS i rzad PO oraz kazda partia, ktora to akceptuje powinny byc sadzone za zdrade Narodu. Odpowiedz
avatar
anonim164 (*.*.79.164) 2026-05-02 17:44:14 0
@sylmichamb: Bo konpederacja tak mówi? Odpowiedz
arturzuchowskix 2025-01-22 00:14:04 +15
To psy bandyci brak słów Odpowiedz
romualdoleser 2025-04-21 20:10:36 +7
Ile tej nienawiści w człowieku zwaną rasą ludzką Odpowiedz
avatar
anonim137 (*.*.173.137) 2024-10-14 22:02:48 +4
To jest definicja obląkania ludzkości. Kwintesencja. Odpowiedz
avatar
anonim83 (*.*.177.83) 2026-01-10 20:32:42 +3
Drugi raz zabieram się za oglądanie tego filmu ale czuję że nie wydole. Te gnidy powinny się smażyć w piekle. Będziemy mieć z nimi wielki kłopot. Odpowiedz
Asik324 2025-01-20 13:32:13 +2
Wszystkim nieukom,którzy tak tu się jarają,że wolą ruskich od ukraińców,przypomnę tylko ilu Polaków zginęło z rąk kacapów w czasie II wojny światowej,nieoficjalnie mogło to być nawet ok. miliona,a oficjalnie 140-150 tys. więc wróćcie do szkoły,a jeśli o tym nie uczą w szkole,to wystarczy zapytać google albo pójść do najbliższej biblioteki! Odpowiedz
avatar
anonim224 (*.*.26.224) 2025-02-01 17:09:05 +23
@Asik324: Obyś zdechł w najgorszych męczarniach banderowski skurvvysynu Odpowiedz
sebastian-dudek1 2025-10-28 12:21:05 +14
@Asik324: Ty nie jesteś Polką tylko Banderowskim ścierwem , przyjdzie pora to się zrobi porządek z takimi jak ty ! Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [3]
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie