Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15355 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

We śnie wspomniane są jeszcze dwa kraje
Wielu śniących chrześcijan ma sny i wizje dotyczące powtórnego przyjścia JEZUSA CHRYSTUSA. Sny mówią o kataklizmach, zarazie, głodzie, wojnach itp. Sny o pochwyceniu kościoła można podzielić na 2 rodzaje. Pewna część pokazuje pochwycenie przed uciskiem, kiedy to część ludzi zabrana jest do nieba, a ich bliscy i znajomi pozostają na ziemi. Często jest im pokazane, dlaczego pozostali: nie wybrali Jezusa jako Zbawiciela lub nie byli w danej chwili gotowi, ponieważ świat był dla nich ważniejszy od Boga. Muszą przez to pozostać, aby móc ostatecznie opowiedzieć się po stronie Boga, ale przypłacić to życiem. Część snów pokazuje pochwycenie wierzących, a pozostawieni na ziemi zostali tylko po to, aby zginąć w wyniku całkowitej zagłady ziemi. JAK BĘDZIE, WIE TYLKO OJCIEC NIEBIESKI W NIEBIE.
Niektórzy mówią, iż w snach było im pokazane, że drzwi się zamykają. Mówią, że czas łaski się kończy. Ludzie być może mają ostatnią chwilę, aby przyjąć Zbawiciela JEZUSA CHRYSTUSA. TYLKO JEZUS CHRYSTUS ZBAWIA, TYLKO ON UMARŁ ZA NASZE GRZECHY. Demon podszywający się pod mamę Jezusa, wszyscy święci ( zmarli, którzy sami potrzebują Zbawiciela), księża , papieże, pastorzy, dewocjonalia, msze, odpusty itp. nie dają zbawienia. Jedynie oddanie grzechów i starego grzesznego życia Jezusowi, przyjęcie JEZUSA CHRYSTUSA ZA SWOJEGO PANA I ZBAWICIELA daje nam możliwość powrotu do DOMU. Do miejsca, z którego wszyscy wyszliśmy. Możesz wybrać albo BOGA OJCA, albo zbuntowanego anioła szatana. Innego wyboru nie ma, są tylko dwie drogi wyboru. Wszystko, co jest poza BOGIEM, jest drogą do piekła. Ateizm, inne religie, new age (czyli okultyzm, satanizm ładnie opakowany) to zwiedzenie szatana. Nie można dwóm panom służyć. Nawet jeśli jesteście w zwodniczym kościele, który wypacza nauki Jezusa, to przyjmujecie INNEGO Jezusa.
Papcio Franczesko mówi, że wszystkie religie prowadzą do Boga. Naprawdę? Toż to, twierdzenie samego antychrysta. POZA JEZUSEM CHRYSTUSEM NIKT NIE PROWADZI DO BOGA. Wszystkie inne religie przeczą zbawczej śmierci Jezusa Chrystusa. Nie wierzcie w new ageowego Jezusa. To zwiedzenie. Taki Jezus nie zbawia. JEZUS CHRYSTUS UMARŁ ZA NASZE GRZECHY, ABYŚMY WRÓCILI DO BOGA OJCA... a nie reinkarnowali się w nieskończoność. Reinkarnacja tak samo, jak wymyślony czyściec to absurd. Nikt nie wie, jak długo trzeba być w czyśćcu, tak samo reinkarnacja może odbywać się w nieskończoność. Nie ma na świecie bezgrzesznego człowieka, tak krystalicznie czystego, aby dostąpił już zbawienia i nie musiał się reinkarnować. A co myślicie o świętych krowach? Może taka mućka ma dać wam zbawienie? Z tego, co się orientuję to mućka daje mleko...
https://www.youtube.com/watch?vNKWxIKreAkU
Przed powtórnym przyjściem Jezusa, ma objawić się antychryst.
NOWY TESTAMENT 2 List do Tesaloniczan
1 W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha, bądź przez mowę, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia , 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem . 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.
odstępstwo, człowiek grzechu, syn zatracenia,
który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem
Przed przyjściem Jezusa, musi objawić się antychryst. Poda się on za Mesjasza, którego oczekuje naród żydowski. Wszak nie uwierzyli Jezusowi i kazali go ukrzyżować.

Do opisu antychrysta pasuje również... papież. Nie musi on być tym zapowiedzianym Antychrystem, ale jest jednym z wielu antychrystów. Kto zna niebiblijne nauki KK, zrozumie dlaczego.
Antychrystem jest również niewierzący, twierdzący że sam jest dla siebie Bogiem(doktryna masonów) i tym samym odrzuca JEZUSA CHRYSTUSA.
#wojna #ukraina #Węgry #Polska

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Russia Will Attack Hungary Prophecy Dream #Ukraina #wojna #Węgry #Polska #Bułgaria
Najlepsze komentarze
13098 2024-07-11 23:19:04 0
Ale ty wiesz że oni nie graniczą ze sobą? Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie