Opublikowano: 2024-04-08

Co się tam wydarzyło w tej Turcji!

W dzisiejszym filmie:
0:00 Wstęp
1:00 Manchester United zremisował 2:2 z Liverpoolem! Piękne gole gospodarzy! Po co Onanie wazelina do rękawic? Wygrane Arsenalu i Manchesteru City, przepiękny gol De Bruyne! Chelsea gubi punkty z najgorszą drużyną Premier League
2:29 PSG zremisowało z najgorszą drużyna Ligue 1 Spięcie Kyliana Mbappe z Luisem Enrique! Kolejne czyste konta Marcina Bułki i Radosława Majeckiego!
3:25 Athletic Bilbao wygrało Puchar Króla! Starcia kibiców przed meczem! Fani z Bilbao gratulowali przypadkowym nowożeńcom!
4:12 Kolejna porażka Bayernu Monachium Bayer już tylko o jeden mały krok od Mistrzostwa Niemiec! 50-lecie stadionu Borussii Dortmund! Polak w specjalnie przygotowanej oprawie!
5:23 Derby Rzymu dla AS Romy! Dybala zgasił rywala z Lazio Wygrana Napoli i przepiękne trafienie Piotra Zielińskiego! Fenomenalna parada Szczęsnego
6:35
7:29 Kiepski start reprezentacji Polski kobiet w eliminacjach do Euro Messi wraca do gry i strzela gola! Sporting lepszy od Benfiki w hicie! Ajax rozgromiony 0:6 przez Feyenoord
8:31 Skandal w Turcji! Fenerbahce wysłało drużynę do lat 19 na Superpuchar z Galatasaray! Mecz skończył się po kilku minutach
9:09 Karim Benzema wbił szpilkę swoim kolegom z zespołu
9:48 Szczęsny potwierdził słowa na temat zakończenia reprezentacyjnej kariery

Kontakt michal@ostatnigwizdek.yt

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14647 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: SKANDAL w Turcji! Piłkarze ZESZLI Z BOISKA po 2 minutach SPINA Mbappe z Luisem Enrique!