avatar
Dodał: LANDRIYT
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2024-02-02

Inter Miami doszczętnie rozbite przez Al. Nassr! 3 gole w 12 minut! Ostatecznie 6 do 0 i gola z połowy boiska XDDDD

Współpraca landri.biznes@gmail.com

0:00 | Wstęp
0:56 | Al. Nassr ośmieszyło Inter Miami... 6 do 0, 3 bramki w 12 minut i gol z połowy boiska! To było upokorzenie! Cristiano Ronaldo nie zagrał, Leo Messi tylko 7 minut
2:31 | Kobie Mainoo bohaterem Manchesteru United! 7 goli i szalona końcówka w meczu z Wolverhampton!
3:31 | Real Madryt pokonał Getafe! Dwa trafienia Joselu i Mason Greenwood, który kontuzjował Rudigera
4:00 | Kibice Chelsea mają pretensje do arbitra i VAR po meczu z Liverpoolem! Darwin Nunez 4 razy trafił w konstrukcje bramki w trakcie jednego meczu... to REKORD...
5:14 | Karol Świderski piłkarze Hellas Verona, Kamil Jóźwiak dołączył do Granady - wspólnie opuścili Charlotte FC! Przemysław Płacheta piłkarzem Sweanse, Jessie Lingard będzie występował w Korei Południowej
6:40 | Everton chciał zakontraktować Jakuba Modera
7:05 | Napoli chce odsunąć Piotra Zielińskiego od drużyny! Może nie zagrać w Lidze Mistrzów
8:02 | Bayern Monachium bez trenera
8:24 | UEFA zezwoliła na mecz Serbii z Rosją...
8:58 | Co nas czeka?

#intermiami #messi #ronaldo

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik/itp zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane na podstawie prawa cytatu w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia głównej części materiału.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14652 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 6:0... GOL z POŁOWY! Inter Miami OŚMIESZONE! Stracili 3 bramki w 12 minut! Leo Messi w SZOKU!