Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15019 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: salon24pl
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2024-01-23

Gościem programu Jastrzębowski Wyciska jest Jan Śpiewak aktywista i działacz społeczny. Sławomir Jastrzębowski pyta Śpiewaka o nowy rząd, zdaniem aktywisty, Polacy mieli dość rządów pis, jednak jak zaznacza po 8 latach każda władza się zużywa. Zdaniem Śpiewaka, największymi błędami rządu PiS było wypowiedzenie wojny kulturowej przez wprowadzenie zakazu aborcji. Kolejnym błędem miało być nierozliczenie swoich poprzedników za afery, na przykład aferę reprywatyzacyjną.
Śpiewak przedstawia też swoje zdanie na temat spożywania i reklamy alkoholu Chcę, żeby każdy podejmował świadomą decyzję o piciu, a dzisiaj nie jest to świadoma decyzja, bo jest gigantyczna presja środowiskowa, żeby pić, jest gigantyczna presja ze strony korporacji i reklam, żeby pić, jest gigantyczna presja ze strony polityków mówi w studiu Salonu24 Jan Śpiewak.
Aktywista odnosi się również do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy To jest tak totalny absurd, gdy minister finansów, który odpowiada za kondycję służby zdrowia i finansowanie wrzuca aukcję ze sobą, to jest jak z krajów Trzeciego Świata powiedział Śpiewak.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15019 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jan Spiewak: Czynszojady, WOŚP, podatki i rozliczanie PiSu
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie