Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14627 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: PytaPL
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-12-22

Nasza świąteczna akcja, mająca na celu popularyzowanie subowania pyty zakończyła się banalnym padnięciem baterii. Podobno trochę ssał też dźwięk. Może to i dobrze, że nastąpiła przerwa (z jakiegoś powodu) teraz miejmy nadziej, że emocje będą równie nieduże. Po zmianie setupu Święty Mikołaj kontynuować będzie swoje krwawe rządy. Tym razem jednak zrobimy to konkretniej. A nawet powiem bardzo konkretnie: spróbujemy doprowadzić do walki na "porażanie prądem" chętnych na prezenty związane z zespolem SLAYER.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: pyta Mikołaj vol.2 SLAYER EDYSZYN
Najlepsze komentarze
Mr_Gold 2018-01-15 20:11:55 0
Zapomnijmy o wszystkich konfliktach z przeszłości. Czas na nowy start na cda.pl, bo wszędzie indziej jestem już zbanowany.

https://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml
https://pl.wikipedia.org/wiki/Imperium_Osma%C5%84skie
https://www.meczyki.pl/newsy/klopp-nie-mogl-opanowac-emocji-po-efektownym-zwyciestwie-przeklal-w-wywiadzie-na-zywo-video/71915-n
Dochodzę do coraz bardziej sensacyjnych wniosków nieznanych nikomu. Czyżby to liberalizm tak wszystkich porozbijał?
Wszystko wskazuje na to, że wiele podbojów terytorialnych w zamierzchłej przeszłości musiało być realizowanych całymi masami. To musiało być narodowe zjednoczenie na wzór III Rzeszy, tylko że III Rzesza nie wiedzieć czemu atakowała wszystkie państwa wokół siebie, żeby ostatecznie nie móc nikogo podbić na stałe. Chociaż w zasadzie dzisiaj jest już jasne, że to był spisek USA, Izraela i Turcji, a Niemcy też w sumie mogły celowo robić jak robiły, bo takie miały zadania w tym układzie. Ale przejdźmy może teraz do rzeczy / sedna / istoty wszystkiego.
Haplogrupa E jest haplogrupą Arabów od Mahometa. Wszyscy poszli całymi masami na zachód Afryki i do Europy, robiąc tym samym na półwyspie arabskim dużo miejsca dla Turków i Chazarów tym samym też, bo Chazarowie to byli Turcy jak wiadomo. Haplogrupą turecką i chazarską jest w tej sytuacji haplogrupa J1.
Haplogrupa J2 to haplogrupa starożytnych Gruzinów z Kaukazu. Jak widzimy podbili oni w największym stopniu Grecję, Turcję, Cypr i dużą część Włoch. Na Kaukazie największymi pozostałościami po starożytnych Gruzinach są Inguszeci, Czeczeni i jak widzimy w około 30% Azerowie podszywający się pod Chazarów, czy wręcz Turków, mimo że są nimi zaledwie w 11%. Jeśli chodzi o Żydów, to oni są w zmowie z Turkami, pomimo że sami mają tylko około 20% tureckiej haplogrupy J1. To jest nieprawdopodobne, ale tak właśnie się dzieje. Zasadniczo widzimy, że sama Turcja obecnie ma tylko około 10% wspólnego z samą sobą. Dlaczego tak się stało? Ano dlatego, że tak jak Arabowie od Mahometa z haplogrupą E poszli masowo na zachód i do Europy robiąc miejsce dla Turków i Chazarów z nimi związanych na półwyspie arabskim, to w taki sam sposób Turcy i Chazarowie zrobili miejsce na całym obecnym półwyspie tureckim dla starożytnych Gruzinów z haplogrupą J2 oraz dla przedstawicieli wielu innych haplogrup. Taka to była wędrówka ludów.
Apropos wędrówki ludów. Wszystko wskazuje na to, że haplogrupa G musi być haplogrupą Hunów! Zostali oni w większości pogonieni z Europy w okolice zachodniego Kaukazu. Obecnie to banda Słowian, zachodnich Celtów i Bośniaków podszywa się na Węgrzech za prawdziwych Węgrów, czyli Hunów, których przecież przegonili w okolice zachodniego Kaukazu, tam gdzie teraz są Adygejczycy, Abchazowie, Osetyjczycy i Gruzini obecni, którzy mają jednak tylko 27% starożytnych Gruzinów w sobie.
Podsumowując więc, haplogrupa E oznacza Arabów od Mahometa, haplogrupa J1 oznacza Turków i Chazarów, haplogrupa J2 oznacza starożytnych Gruzinów (może nawet i Greków, co w sumie zasadniczo nie wiele zmienia), natomiast haplogrupa G to Hunowie.
Zajmijmy się teraz Turkami, gdyż jest to grupa bardzo inteligentnych cwaniaków. Być może reformacja protestancka w Europie to ich zasługa. W sumie Braun bredził coś podobnego, że to się mogło z Turcji wziąć. Należy zwrócić uwagę, że dzięki tej liberalnej reformacji Imperium Osmańskie zdobywało coraz większe tereny w Europie w wieku XVI oraz w wieku XVII. Dopiero słynna bitwa pod Wiedniem zaczęła zmieniać bieg historii.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Wiedniem
Niestety Europejczycy nabici w liberalizm przez protestantów zaczęli się ze sobą zgadzać i współpracować już w trybie liberalnym. Dzięki temu udawało się coraz mocniej wypierać Turków z Europy w wieku XVIII i XIX. Jednak rozwijający się w Europie liberalizm miał coraz bardziej przykre konsekwencje również. Chodzi tutaj oczywiście o wielkie rewolucje.

O Turkach będę jeszcze bardzo dużo mówił w przyszłości. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie