Straszne rzeczy, które trzeba zobaczyć!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14973 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: PaFi
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-11-16

Witajcie dzisiaj przygotowaliśmy dla was kilka naprawdę dziwnych i przerażających klipów wideo, które są teraz na topie. Naciśnijcie ten przycisk subskrypcji, aby nie przegapić kolejnych mrożących krew w żyłach treści. (nerwowa, złowieszcza muzyka) (światła brzęczą) (nerwowa, złowieszcza muzyka)

Duch na Bazie Wojskowej w Luizjanie: Odkryj tajemniczą postać ducha uchwyconą na fotografii po burzy na bazie wojskowej. Czy to zjawisko paranormalne czy tylko gra świateł i cienia? Pozostaw swoje teorie w komentarzach!

Znikający Ludzie w Nowym Jorku: Zobacz nagrania z monitoringu, na których ludzie zdają się nagle znikać. Czy to mistyfikacja czy zjawisko nadprzyrodzone? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!

Upiorna Twarz w Oknie: Przeglądaj niepokojące zdjęcie, na którym widnieje widmo twarzy. Czy to duch czy coś innego? Wyraź swoje zdanie w sekcji komentarzy!

Autostopowiczka znikająca w Ciemności: Poznaj historię fotografii, na której uchwycono niemal przezroczystą postać na drodze. Czy to zjawisko ducha autostopowicza czy coś innego?

Incydent UFO nad Jugosławią: Świadek opowiada o tajemniczym spotkaniu z UFO nad lotniskiem. Czy to prawdziwe zdarzenie czy tylko kolejna teoria spiskowa? Zostaw komentarz i podziel się swoimi przemyśleniami!

Dziwny Ruch Rośliny: Zobacz krótki klip ukazujący tajemniczy ruch rośliny. Czy to naturalne zjawisko czy coś paranormalnego? Podziel się swoją interpretacją w komentarzach!

Dajcie znać, co sądzicie o tych niezwykłych zjawiskach! Nie zapomnijcie również subskrybować, stuknąć dzwonkiem i udostępnić film znajomym. Do zobaczenia w kolejnych przerażających odcinkach!
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: xpafix _
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
email:patryk910500@gmail.com _

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 10
Włącz dostęp do 14973 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Straszne rzeczy, które trzeba zobaczyć!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie