Opublikowano: 2023-11-13

[materiał sponsorowany]

W dzisiejszym filmie:
0:00 Wstęp
0:57 Tottenham przegrał wygrany mecz! Wymęczone zwycięstwo Manchesteru United! Trippier wdał się w sprzeczkę z kibicem! Szalony mecz między Chelsea a Manchesterem City! Kontrowersyjny karny i nieodgwizdana ręka Walkera!
2:23 [Reklama] Zagraj z nami w FootballTeam
2:55 Kolejne czyste konto Marcina Bułki we Francji! Kylian Mbappe z hattrickiem i krytyką ze strony Luisa Enrique!
3:59 Real Madryt zdemolował Valencię bez Bellinghama! Lewandowski uratował FC Barcelonę! Dublet i przerwana seria meczów bez bramki! Duma Katalonii straciła gola już w 18. sekundzie! Hiszpańskie media ostro jadą po Lewym, bo nie przybił piątki Yamalowi! Czy Polak go nie zauważył? Panowie wszystko sobie wyjaśnili!
5:55 Harry Kane goni rekord Lewandowskiego i opowiada o tym w wywiadzie. Zwycięstwo i kolejne dwie bramki! Porażka Borussii Dortmund Kolejna wygrana Bayeru Leverkusen
6:42 Kolejna porażka Napoli Rudi Garcia bliski wyrzucenia z klubu! Zwycięstwo Juventusu i przerwana passa Wojciecha Szczęsnego Derby Rzymu na remis, starcia kiboli na trybunach!
7:36 Hity Ekstraklasy na remis! Niezwykła oprawa przed meczem Legii Warszawa z Lechem Poznań!
8:23 Bardzo dobry mecz Adama Buksy! Cwane zachowanie brazylijskiego bramkarza
9:02 Tragiczne wiadomości z Albanii, nie udało się uratować piłkarza
9:28 Falstart reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata Porażka z Japonią
9:51 Leo Messi na oczach kilkunastu tysięcy widzów zaprezentował Złotą Piłkę!
10:16 Fernando Santos skomentował decyzję o podjęciu pracy w reprezentacji Polski
10:49 Reprezentacja Brazylii nie ufa informacjom Arsenalu? Canarinhos sami sprawdzą jaki jest stan zdrowia Gabriela Jesusa