Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15039 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Goal.pl
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-10-23

Jacek Magiera jest jednym z najlepszych ludzi, jacy stąpali po matce Ziemi. Tę nietrudną do obronienia tezę spróbują obronić Tetrycy. Zapraszamy do programu o tym jak dobry jest Jacek Magiera, nie tylko w tym sezonie. #uniwersumpolskiejpilki #ekstraklasa #pilkanozna


0:00 JACEK MAGIERA JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH LUDZI
9:00 JACEK MAGIERA INWESTUJE W POLSCE WSCHODNIEJ
14:00 JACEK MAGIERA: EWOLUCJA. Z CHARMANDERA NA CHARISARDA
21:00 CO NAJBARDZIEJ IMPONUJE JEŚLI CHODZI O ROZWÓJ ŚLĄSKA WROCŁAW
30:00 MAGIERA O BORTHWICKU-JACKSONIE I MACENCE
40:00 JACEK MAGIERA W ANEGDOCIE
46:00 JACEK MAGIERA W ŻYCIORYSIE
1:00:00 CAŁA PRAWDA O JACKU MAGIERZE
1:05:00 CAŁA PRAWDA O WYJEŹDZIE DO POZNANIA
1:10:00 POZNAŃ: MIASTO, KTÓRE CZYNI SZALONYM
1:18:00 KUBA PRZEPRASZA SYMPATYKÓW LYONU I AJAXU

SPONSOREM KANAŁU JEST SUPERBET. Zasady Obrotu Bonusem z Promocji Bonus 300 PLN za wygrany zakład 1X2 na dowolny mecz 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów + 50 PLN za Superprzewagę

Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80.
Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.
Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80.
Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (live), które znajdują się w ofercie Organizatora.
Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z Super Kursy lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
Bonus nie może być także wykorzystany na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu (zakłady zaliczają się do Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza).
Do obrotu bonusem zaliczane są tylko kupony postawione, zakończone i rozliczone w okresie ważności bonusu.
Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania, wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

Fot. Instagram Jacka Magiery

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15039 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: JACEK MAGIERA - ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ | Tetrycy | Śląsk Wrocław | Rozum | Godność Człowieka
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie