W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Odblokuj dostęp do 14652 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Wśród reprezentacji Polski w zmaganiach lekkoatletycznych na Stadionie Śląskim w Chorzowie nie mogło zabraknąć naszych zawodników: Moniki Romaszko oraz Dominika Kopcia.
Sztafeta damska 4×100 metrów, w składzie której wystartowała Monika Romaszko, zajęła drugie miejsce. Polki uzyskały czas 42.97, czyli czwarty wynik w historii polskiej lekkoatletyki.
Dominik Kopeć indywidualnie w biegu na 100 metrów zajął czwarte miejsce z czasem 10.21.
Męska sztafeta 4×100 metrów w serii A była szósta z czasem 38.94. Ostatecznie została sklasyfikowana na siódmym miejscu. W składzie sztafety męskiej na czwartej zmianie biegł Dominik Kopeć.
Lekkoatletyczna reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Europy. Zmagania na Stadionie Śląskim w Chorzowie trwały trzy dni (23-25.06.2023r.).
Gratulujemy naszym zawodnikom oraz trenerowi Andrzejowi Gdańskiemu.

/materiał nadesłany/
#InformacjeLublin #lublin24#NewsyLublin #Lubelskie #LublinInfo

*Playlista newsów z tego miesiąca:*

*Pozostałe wiadomości z Lubelszczyzny z ostatnich 48 godzin:*

Aliens: Dark Descent. Polowanie na Obcego (wideo)
Zamość: #wakacjewzamosciu - OFERTA DLA DZIECI
Wypadek na trasie S12. Są utrudnienia w ruchu
Lublin: Prapremiera: / Komedia Judyty
Trzecie wzmocnienie Górnika Łęczna. Tym razem sięgnęli po napastnika
Wyzwanie dla wszystkich. Lublin znów chce zostać Europejską Stolicą Kultury
Trzy razy był europosłem, chce startować do Senatu. W Lublinie wystartuje czterech kandydatów?