Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14986 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: PaFi
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-06-07

Pierwszy film, przesłany przez użytkownika o nazwie Battle of Sanchio, to krótka klisza trwająca tylko 10 sekund, ale pełna fascynujących elementów. Autor sugeruje, że przypadkowo uchwycił coś niezwykłego podczas kręcenia konkursowego ujęcia Dartmooru, a wiele osób spekuluje, że jest to nagranie Bestii z Dartmoor - tajemniczego czarnego lub beżowego stworzenia, które słynie z atakowania bydła w okolicy.

Drugie nagranie, opublikowane na popularnym subredditcie, przedstawia niezwykłe zjawisko na niebie w Burnley, Wielka Brytania. Widzowie są świadkami nagłej zmiany, gdy coś niezidentyfikowanego pojawia się na niebie. Czy to może być kosmiczne UFO, które odwiedza tę rodzinę w środku białego dnia? Teoria ta wzbudza emocje i spekulacje.

Trzecie nagranie, opublikowane na TikToku przez użytkowniczkę o imieniu Sydney, pokazuje młodego chłopca oglądającego SpongeBoba Kanciastoportego, gdy nagle fotel bujany zaczyna poruszać się bez widocznego powodu. Czy może to być interakcja z nadprzyrodzoną istotą, która bawi się razem z chłopcem podczas oglądania ulubionego serialu?

Czwarte nagranie, sfilmowane w Nowej Zelandii, ukazuje grupę podróżujących pociągiem, gdy nagle obiektyw kamery ujawnia ogromnego pająka na pobliskim drzewie. Czy to może być nowy kryptid podobny do Jabera Fovi? Intrygujące teorie podpowiadają, że istoty paranormalne lub animatroniki mogą być zaangażowane w to nagranie.

Piąte nagranie, opublikowane przez YouTubera o pseudonimie Phil, ukazuje jego eksplorację teatru Alchemików w Bayview, Wisconsin. W trakcie eksploracji, Phil doświadcza niezwykłych zdarzeń, takich jak zamykające się drzwi i podejrzane dźwięki. Czy napotkał prawdziwą nadprzyrodzoną istotę?

Te pięć niezwykłych nagrań pozostawia nas z wieloma pytaniami i tajemnicami. Czy to dowody na istnienie zjawisk paranormalnych, czy może istnieją inne wyjaśnienia? Odpowiedzi pozostawiamy Tobie. Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi teoriami dotyczącymi tych fascynujących nagrań.
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14986 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: NAGRANIA których NIKT Nie Potrafi WYJAŚNIĆ!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie