Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 21128 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Związki zawodowe pielęgniarek i położnych otrzymały zawiadomienia o zamiarze wypowiedzenia warunków umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia dla kilkunastu osób. Pielęgniarki martwią się, że w związku ze zmianą grupy zaszeregowania, będą otrzymywały znacznie mniejsze wypłaty. Teraz stanowisko w tej sprawie wydał szpital.
https://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/n,1000323305,pielegniarki-ze-szpitala-w-swidniku-drza-o-swoje-wyplaty-placowka-odpowiada.html

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 21128 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Pielęgniarki ze szpitala w Świdniku drżą o swoje wypłaty. Placówka odpowiada
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie