Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14558 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Abraham

Jak rozprawić się z przeszłością? Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie? Jak wychować dziecko, by wyrosło na pewną siebie osobę? Jak nie ranić dziecka? Jak dzieciństwo wpływa na nasze życie? Zachęcam do wysłuchania rozmowy z Agnieszką Kozak, psychoterapeutką, współautorką książki Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie?

KONKURS
Do wygrania 3 egzemplarze książki - Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie?
Co trzeba zrobić?
Napiszcie w komentarzu zaklęcia, którymi posługiwano się w Waszych domach, a pani Agnieszka wytypuje trzy, których nie znała. Pod komentarzami napisze, do kogo powędruje książka.
Konkurs trwa do 4.05.23. Powodzenia! REGULAMIN KONKURSU NA DOLE OPISU!

SUBSKRYBUJ 1 KLIKNIĘCIEM
https://www.youtube.com/kulisysukcesu/?sub_confirmation1

Subskrybuj mój kanał (kliknij DZWONECZEK, by otrzymywać powiadomienia) i bądź na bieżąco!
Instagram: https://www.instagram.com/kulisysukcesu
Email: kulisysukcesu@gmail.com

Rozkład odcinka:
00:00 - Wstęp - Agnieszka Kozak
00:44 - Czym jest wewnętrzne dziecko?
2:02 - Jaki wpływ na dorosłe życie ma dzieciństwo?
3:50 - Dlaczego jest obecnie problem męskości?
5:42 - Co jest istotne w wychowaniu dzieci?
8:41 - Jak się zachować, gdy dziecko płacze?
12:01 - Jak okazywać wsparcie? Dlaczego nie wolno radzić innym?
13:19 - Jakie słowa ranią? Jak słowami okazywać wsparcie?
15:33 - Jak poradzić sobie z przeszłością?
18:33 - Jak zmienić swoje życie?
19:48 - Konkurs, do wygrania książki Uwięzieni w słowach rodziców

Kanał Kulisy Sukcesu, to miejsce w sieci, gdzie znajdziecie rozmowy z najbogatszymi Polakami, celebrytami i ekspertami z wielu branż. Chcemy pokazać, że sukces może osiągnąć każdy, ale jest na to wiele sposobów. Sukces na moim kanale jest odmieniany przez różne przypadki.
Sposoby inwestowania, techniki rozwoju osobistego i samodoskonalenia, zdrowie ciała i ducha, rozwiązywanie problemów, to główne zagadnienia, które są poruszane na moim kanale. Oglądając rozmowy i odcinki specjalne i wdrażając do swojego życia, to o czym mówimy gwarantujemy Wam, że osiągniecie sukces.

Kanał Kulisy Sukcesu to przede wszystkim wywiady, a gośćmi kanału byli m. in:

MILIONERZY I MILIARDERZY - dr Irena Eris, Sobiesław Zasada, Dawid Zieliński Columbus Energy, Maciej Panek, Adam Krzanowski Nowy Styl, Rafał Sonik, Łukasz Dojka Xtreme Fitness, Piotr Kocoń Świat Przesyłek, Mirosław Mikołajczak Selsey, Agnieszka Pala-Jasikowska TOUS, Tomasz Czarski Organique, Dominika Żak DeeZee, Michał Pawlik i Radosław Stasiak Morele.net, Rahim Blak, Krzysztof Liszkowicz PRAVDA, Krzysztof Smolarski Consultronix S.A., Wojciech Wróbel Mercedes-Benz,

EKSPERCI - Fryderyk Karzełek Klub 555, Miłosz Brzeziński, ZOPHIA Osobista Stylistka - Zofia Kulewicz, NAVAL - Paweł Mateńczuk, Jakub B. Bączek, Mateusz Grzesiak, Tomasz Piekielnik, Kamila Rowińska, Tomasz Gordon, Daniel Siwiec, Kamila Kalińczak ĄĘ, Alex Barszczewski, Aneta Wątor, Maciej Aniserowicz, Sebastian Borgosz i Daniel Czyżewski LEGO, gen. Mieczysław Bieniek, Dariusz Kwiatkowski, Marta Klepka, Aleksandra Bacańska,
Grzegorz Brona, Bartosz Burek, Ewa Urbaniak,

PSYCHOLODZY, PSYCHOTERAPEUCI, TRENERZY BIZNESU - Katarzyna Miller, Jacek Walkiewicz, dr Agnieszka Kozak, Wojciech Eichelberger, Sylwia Królikowska, Tomasz Gordon

CELEBRYCI - Karolina Pisarek, RED LIPSTICK MONSTER - Ewa Grzelakowska-Kostoglu, GENIUSZ - Kamil Wroński, Sandra Kubicka, Przemysław Skowron RMF FM, Małgorzata Leitner, Katarzyna Bonda, Justyna Mazur-Kudelska Piąte: nie zabijaj, Joanna Przetakiewicz, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Natalia Janoszek, Klaudia Tarka Klatex, Margaret, Sławomir i Kajra, Gabi Drzewiecka, Dorota Wellman, Elżbieta i Andrzej Lisowscy, Ewa Wachowicz, Jarosław Juszkiewicz Głos Google Maps, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Daria Ładocha.

Wywiad został nagrany w https://stradonia.pl/ w Krakowie!

REGULAMIN KONKURSU:
Organizator: Wydawnictwo Helion SA
Konkurs trwa: od 20 kwietnia 2023 do 4 maja 2023 do 23:59.
Zwycięzcy: Napiszcie w komentarzu zaklęcia, którymi posługiwano się w Waszych domach, a pani Agnieszka wytypuje trzy, których nie znała.
Nagroda: 1x książka Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie?
Uczestnikiem konkursu zostaje osoba udzielająca odpowiedzi na pytanie konkursowe, w formie pisemnej, w komentarzach pod tekstem.
Koszt nadania nagród ponosi organizator.
Nagrody nie są wysyłane poza granice Rzeczypospolitej.
Termin zgłaszania się po nagrodę to 31 maja 2023, po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki.


#psychology #terapia #zdrowie

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: JAK PORADZIĆ SOBIE Z PRZESZŁOŚCIĄ? - Uzdrów swoje WEWNĘTRZNE DZIECKO - dr Agnieszka Kozak
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie