Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14956 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

W starej kopalni poza Reno w Nevadzie miejscowy ranczer Eddie odkrywa duży zmutowany zarodek owcy. Antropolog prof. Clemens wraz ze swoją asystentką Mariposą zabierają zarodek do swojego laboratorium. Clemens ujawnia, że przybył na te tereny, aby zbadać kopalnie ze względu na ich rolę w lokalnej legendzie o dużym potworze, który nawiedzał ten obszar. Clemens odkrywa, że kopalnia, w której znaleziono potwora, wydziela opary fosforu, które mogły spowodować mutację. Umieszcza zarodek w komorze inkubacyjnej, gdzie wyrasta na ośmiometrowego zmutowanego potwora owczego.

Tymczasem w mieście bogaty czarnoskóry mężczyzna o imieniu Barnstable próbuje kupić nieruchomość pod zabudowę górniczą, ale uniemożliwia mu to tyrański burmistrz miasta, Charles Silverdale, który chce zachować miasto dla turystyki Starego Zachodu. Silverdale wrabia Barnstablea w zabicie psa (który nie był w niebezpieczeństwie i został wysłany do siostrzeńca w Albuquerque) i próbuje go zlinczować wraz z innymi mieszkańcami, ale Barnstable unika ich.

Potwór ucieka z laboratorium Clemensa i zaczyna wędrować po okolicy, gdzie straszy kilkoro dzieci, przeraża miejscową ludność i powoduje, że mężczyzna wysadza własną stację benzynową. Burmistrz próbuje ujawnić potwora w klatce jako ósmy cud świata. Zamiast tego mieszkańcy miasta są oburzeni, że burmistrz sprzedał ich roszczenia do ziemi i wepchnął kilka samochodów, w tym jeden z klatką zawierającą chrześniaka, na wysypisko śmieci.

Chrześniak w klatce eksploduje, a Barnstable ucieka. Ostatnia scena pokazuje więcej zmutowanych owiec, które rodzą się.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Potwór z Indian Flats(Godmonster Of Indian Flats)1973
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie