Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15041 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: sylamila

Nieznana historia "Izraelskiego Raju" w Iranie, opowiedziana na tle irańskiej rewolucji islamskiej w 1972 roku, w efekcie której obalono rządy ostatniego szacha Mohammada Rezy Pahlawiego.

W latach 60. i 70. w Teheranie żyło tysiące Izraelczyków, cieszących się zażyłymi stosunkami z szachem Mohammadem Rezą Pahlawim. Zabezpieczeni finansowo dzięki licznym kontraktom wojskowym i złożonej sieci powiązań finansowych Izraela z Iranem, mieszkający w Teheranie Żydzi cieszyli się bogatym i luksusowym życiem, nie zważając na to, że skorumpowane państwo chwieje się w posadach. Ich "irański raj" zamienił się w piekło - znaleźli się pośrodku irańskiej rewolucji islamskiej. Twórcy filmu, za pomocą materiałów archiwalnych, wywiadów z dyplomatami, agentami Mosadu, biznesmenami i ich rodzinami rzucają całkiem nowe światło na rewolucję, która zmieniła świat.

pokaż cały opis
W katalogu: Filmy Dokumentalne
3.0 / 5 Oceny: 4
Włącz dostęp do 15041 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Iran - Izrael. Przed rewolucją. Dokument
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie