Biden pilnuj swojej granicy .. eng ...
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12823 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Gość z Texasu jest oburzony na administrację Bidena, ale Nie wie, że jeden osobnik z "narodu wybranego" w wywiadzie, otwarcie powiedział, że USA będzie zniszczone, zamienione w pustynię. Czego Nie rozumiesz? Plan pomalutku jest realizowany. Muszę poszukać ten wywiad, zostawiłem go sobie Gdzieś na pamiątkę ;)

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 12823 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Biden pilnuj swojej granicy .. eng ...
Najlepsze komentarze
Truth_or_Lie 2022-04-16 10:47:09 +1
W wielkim skrócie, bo wywiad jest długi.
...............................................................
cyt: "Rosyjska rewolucja

Chciałbym przejść do sytuacji, która wydarzyła się wiele lat temu. Wiem, że dobrze o tym wiesz. Nazywała się rewolucją bolszewicką w chrześcijańskiej Rosji. Mówią o niej dokumenty kongresu w USA i w wielu miejscach, że faktycznie to Żydzi finansowali bolszewików – żydowską rewolucje komunistyczną przeciwko carowi. Mógłbyś to skomentować?

AF: To rodzina Rotszyldów ją sfinansowała, bo oni mieli szekle. Aj, powiem ci, oni mieli szekle. Kiedy stary zmarł w 1812 roku, należało do niego pół znanego bogactwa świata. Aj waj!

Reszta z nas odłupała sobie pozostałą część. W każdym razie rozpoczęliśmy tam rewolucję bolszewicką, bo można równie dobrze zacząć od przejmowania największego kraju na świecie, a była nim Rosja, i żeby zamordować cara dostaliśmy pomoc od jego kuzynów, cesarza niemieckiego i króla i królowej Anglii, i oni pomogli nam, dali nam poufne informacje potrzebne do przejęcia kraju. I opróżniliśmy ten kraj całkiem dobrze. Niewiele już zostało, i dlatego szukaliśmy zieleńszych pastwisk, i od dawna całkiem dobrze nam idzie tu w Ameryce.

Mamy zamiar rozwijać Chiny i Indie, i pozwolimy Ameryce stać się pustynią

Ale nadszedł czas by zrobić coś innego, dlatego zamierzamy rozwijać Chiny i Indie, a Ameryce pozwolimy stać się pustynią, bo nikogo naprawdę już nie obchodzi Ameryka. To jest, wiesz, nie można zarobić dużo szekli, wiesz, jak się mówi, nie można wycisnąć krwi z kamienia, wycisnąć tyle krwi z kamienia, ile byśmy chcieli [mówi szybko i niezrozumiale]." Odpowiedz
Truth_or_Lie 2022-04-16 10:16:52 +1
Spokojnie, co "naród wybrany" zaplanuje, to najpierw jest to teoria spiskowa, a parę dobrych lat później staje się to rzeczywistością Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie