"Ostatni rok Hitlera" ...  eng.  version ...
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10484 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Bardzo Dobry film dokumentalny, nagrany z TV, a więc lektor jest angielski, ale tutaj jest bardzo dużo Polaków znających angielski, więc nie ma problemu, ten film dokumentalny jest wart obejrzenia, nawet bez znajomości języka, inny punkt spojrzenia, nawet powiedziane jest, że w Jałcie oddali Nas w ręce Stalina, bo Stalin obiecał zorganizować Nam - Polakom demokratyczne wybory i te dwa palanty, uwierzyły. Roosevelt był chory, a Churchill (a ta chodząca, gruba plująca świnia) był za słaby, aby postawić się Stalinowi i tak zadecydowali o Nas bez Nas. Ale obejrzyjcie sobie ten materiał, czym jest Prawdziwa, Totalitarna Wojna bez litości.
Szkoda prądu i wzroku na czytanie moich opisów, lepiej od razu wystartować film i może zdążymy ... za nim zniknie! nie wróżę mu długiego bytu ...Teraz Zelenski zrobił to samo, co chory i Naćpany Adolfek, rozdał cywilom broń, a później będzie wrzask i krzyk o Ludobójstwie, hmm w Niemczech nie było Ludobójstwa jak cywile bronili Berlina.
resztę już wiecie,, że Nie roszczę sobie żadnych praw, film jest Za Darmo i że JA Nic Nie Zarabiam na mojej szlachetnej działalności & blah....blah...blah ... ;) jestem Very Busy ....i zawsze nad czymś pracuję. Pozdrawia Was megaloman, debil, szlachcic i reinkarnacja samego Witkacego z wszystkimi chorobami psychicznymi, Kumaty Kumacior Zdobywca C-666 ;) Trzeba dużo spać i śnić ;))) co nie spełniło się w życiu może spełni się w snach. Niektórzy nawet mówią, że życie jest jednym, wielkim snem, a dopiero po śmierci otrzymamy, to prawdziwe życie na jakie sobie zasłużyliśmy blah...blah...blah... whatever ;)

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10484 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: "Ostatni rok Hitlera" ... eng. version ...
Najlepsze komentarze
Truth_or_Lie 2022-02-13 21:04:10 +1
Na samym początku jest parę sekund o Wietnamie, ile to już lat upłynęło od zakończenia wojny w 1975 roku, a w Wietnamie nadal rodzą się kalekie dzieci z deformacją ciała po Agent Orange, słuchajcie uważnie, co mówi angielski lektor, jak szprycowali Wietnam i nazwał to właśnie WMD, to czego szukali w Iraku, o ironio losu, a USA w Wietnamie używało WMD 35 lat wcześniej, co za Hipokryzja i ciekawe, czy ktoś jest za to odpowiedzialny? Masakra, takich mamy "przyjaciół" zrobią wojnę, powojują fuck knows how long? a później "honorowo się wycofią" USA nie przegrywa wojen, tylko się "honorowo wycofują" dobre sobie. 20 lat w Afganistanie i przegrali z wieśniakami, którzy w jednej ręce trzymali koran, a w drugiej ręce kałacha. Pierwsza potęga militarna na Świecie. Nic tylko wyciągać Wnioski. Korea, Wietnam, Afganistan. Hooy ze Stalinem, ale gdyby nie Stalin, front wschodni I Naćpany Adolfek, to alianci dostali by takiego łupnia od Niemców, że klękajcie narody, ok i tak za dużo już napisałem, wystarczy tego dobrego Pozdrawiam ;) Odpowiedz
avatar
anonim173 (*.*.101.173) 2022-05-24 18:44:48 0
JEBAC USA !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz
Truth_or_Lie 2022-03-12 21:28:32 0
Teraz Zelenski zrobił to samo, co chory i Naćpany Adolfek, rozdał cywilom broń, a później będzie wrzask i krzyk o Ludobójstwie, hmm w Niemczech nie było Ludobójstwa jak cywile bronili Berlina. Odpowiedz
Truth_or_Lie 2022-02-13 21:21:26 0
Ale zrobiłem Optymistyczne Zakończenie Hey ;) Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie