Poza terrorem (1980)

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Odblokuj dostęp do 10454 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Tytuł oryginalny: "Más allá del terror" (AKA "Beyond Terror")

Trójka młodych kryminalistów, Chema, Lola i Nico, aby zdobyć pieniądze, bez skrupułów zabija ludzi. Po masakrze dokonanej w restauracji zbrodnicze trio porywa bogatą parę kochanków: Jorge i Lindę, która przed porwaniem ogołociła konto bankowe swojego męża. W piątkę dokonują napaści na dom, w którym mieszka starsza kobieta wraz z chłopcem. Zabijają ich psa, biją staruszkę, chłopca zamykają w pokoju, a w końcu - podpalają dom i kradną samochód. Nie zdają sobie sprawy, że staruszka była satanistką, która konając rzuciła na nich klątwę. Kierowane nadnaturalną mocą auto z piątką głównych postaci omal nie rozbija się w wyludnionej okolicy niszczejącego kościoła...

(Napisy PL z translatora)
Horror; Hiszpania 1980
Reżyseria: Tomás Aznar
Obsada: Raquel Ramírez, Francisco Sánchez Grajera, Emilio Siegrist, Antonio Jabalera, Alexia Loreto, Andreé Van de Woestyne, David Forrest i inni.

pokaż cały opis
W katalogu: Filmy europejskie
3.0 / 5 Oceny: 4
Włącz dostęp do 10454 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Poza terrorem (1980)
Najlepsze komentarze
jehuda123 2022-05-07 13:54:13 0
Film trochę się dłuży, nie mniej jest ciekawą pozycją dla lubiących horrory. Jest tu sporo przemocy, odrobina duchów, jakieś zjawy, bluźnierstwo w starym kościele. Ot, typowy film tego gatunku dla lat '70-'80.
Polecam. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie