Fałszerze.  Powrót Sfory odc. 12
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10636 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Prokurator generalny namawia szefa ABW do złożenia dymisji. Frank wypytuje Olbrychta, czy ma jakieś wiadomości z USA. Olbrycht dzwoni przy nim do Niki i dowiaduje się, że kaseta jest już w jej posiadaniu. Informuje ją, że ze strony ABW już nic jej nie grozi i może wracać do Polski. W wiadomościach telewizyjnych pojawia się informacja o rezygnacji szefa ABW ze stanowiska. Marko otrzymuje wiadomość o wysłaniu z Niemiec kolejnego transportu papieru. Postanawia wraz ze swoją grupą wyjechać ciężarówce naprzeciw. Tymczasem Kruk otrzymuje przekazane przez policję niemiecką numery podejrzanej ciężarówki. Zarządza obserwację tira. Marko, Fota i Bolo przypadkiem zauważają policjantów. Bolo strzela do samochodu z tajniakami. Wykorzystując powstałe zamieszanie, fałszerze przejmują ciężarówkę. Ze zdobytego papieru produkują kolejną partię fałszywych banknotów euro. Po skończonej pracy na wracającego do domu Fałszerza napada dwóch chuliganów. Z opresji ratuje go patrol policji. W plecaku Fałszerza posterunkowy Wcześniak znajduje aparat cyfrowy ze zdjęciami banknotów euro. O znalezisku informuje oficera dyżurnego Komendy Stołecznej. Ten, nie mogąc znaleźć Kruka, przekazuje informacje Olbrychtowi. Olbrycht ustala z Wcześniakiem, że wszystkie rzeczy Fałszerza mają mu zostać zwrócone. Bartels potwierdza, że sfotografowane banknoty są fałszywe. Podczas spotkania z Krukiem Olbrycht przedstawia mu swoją teorię dotyczącą zamiarów grupy przestępczej.

pokaż cały opis
W katalogu: Serial-Fałszerze powrót Sfory (The counterfeiters return2007).
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10636 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Fałszerze. Powrót Sfory odc. 12
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie