Zakupy online za kryptowaluty - Czy da się na tym zarobić? | PayBTC
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10636 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: fxmagcda
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-04-01

Darek Dziduch rozmawia na żywo z Sebastianem Chrząszczem, COO i współtwórcą projektu PayBTC.

Link do oferty https://mosaico.ai/paybtc

Zostań inwestorem paybtc.io innowacyjnego marketplaceu, który rewolucjonizuje rynek zakupów online łącząc w sobie cechy wyszukiwarki produktów, cechy ofert typu Hot Deals oraz szybkich i bezpiecznych płatności kryptowalutami.
Bez względu na to czy technologia blockchain to twoja codzienność, czy też dopiero zaczynasz się tym interesować, masz niepowtarzalną okazję stać się częścią rewolucji rynku sprzedaży w sieci.

Każdemu inwestorowi, który zakupi tokeny PAYBTC (PAYB) przysługuje określony, proporcjonalny udział w dochodach z tytułu opłaty za pośrednictwo w zakupach poprzez paybtc.io przez cały czas trwania projektu, począwszy od dnia listowania PAYB na giełdzie.
Obecnie nasza opłata za pośrednictwo wynosi 8%.
25% kwoty uzyskiwanej z opłat za pośrednictwo w sprzedaży, czyli obecnie 2% wartości wszystkich zakupionych poprzez paybtc.io produktów będzie rozdzielanych proporcjonalnie pośród posiadaczy tokenów PAYB.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10636 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Zakupy online za kryptowaluty - Czy da się na tym zarobić? | PayBTC
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie