Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15381 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: fxmagcda
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-06-28

Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Polecany kantor kryptowalutowy FlyingAtom https://www.fxmag.pl/crypto-kantor
Partnerem odcinka jest Prime XBT https://go.primexbt.com/click?pid8375&offer_id12
Uzyskaj 25% rabatu na prowizję w Prime XBT z kodem: PRIME25
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek

Jeśli dołączysz do listy oczekujących na Covesting Yield Accounts,
otrzymasz dodatkowy bonus + 1% do standardowej stawki.

Nie zapomnij dołączyć do społeczności PrimeXBT / Covesting na
Telegramie, aby znaleźć więcej informacji o platformie, handlu i
Covestingu oraz o tym, jak zaoszczędzić do 25% na prowizjach
https://t.me/covesting

Poruszane tematy:
bloomberg.com/news/articles/2021-06-27/u-k-financial-regulator-bars-crypto-exchange-binance?fbclidIwAR2tk30nAncxFSuFnlSAMori31C3TogC85Q_aFDaKQL9E1E6Ljc7OWoFaH4
https://bithub.pl/kryptowaluty/zima-w-srodku-lata-opinie-na-temat-potencjalnego-poglebienia-spadkow-bitcoina-sa-podzielone/
https://bithub.pl/artykuly/tether-skandal-ktory-moze-pogrzebac-branze-kryptowalut/
https://bithub.pl/kryptowaluty/altcoin/dwa-altcoiny-ktore-moga-usadzic-konkurencje/

Zapraszamy na WEBINAR https://www.fxmag.pl/webinary

0:00 Wstęp
01:10 Przegląd informacji
04:15 Analiza Bitcoina
07:35 Analiza Ethereum
09:50 Zakończenie

Zapraszamy na Analizę Kryptowalut LIVE, podczas której Dawid Augustyn przeprowadzi analizę techniczną kryptowalut. Podczas trwania relacji możesz publikować w komentarzach swoje propozycje instrumentów, które Dawid podda analizie.

Analiza na dzień 28.06.2021.

Sprawdź najnowsze wydanie magazynu INWESTOR https://www.fxmag.pl/biezace-wydanie

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a poszczególne wideo są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.
Portal FXMAG oraz kanał FXMAG na portalu YouTube ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie i na portalu YouTube treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.

#bitcoin #kryptowaluty #kursbitcoina

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15381 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Bitcoin - nie wszystko jeszcze stracone?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie