Bogaci, czy biedni, młodzi i nieszczęśliwi, bo z Polski?
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13944 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-11-09

Młodzież, która wychowywała się w Polsce okresu transformacji ustrojowej pamięta biedę, upadające zakłady, bezrobocie, niebezpieczne osiedla, walkę o byt i życie od pierwszego, do pierwszego. Ten obraz został z nami na długie lata. Pokutował w naszej świadomości. Przyzwyczailiśmy się do wyobrażenia, że taki właśnie jest nasz kraj. Tymczasem minęło już ponad 30 lat i dojrzało zupełnie nowe pokolenie Polaków. Dzisiejsza młodzież, nawet ta pełnoletnia, dorastała w zupełnie innej rzeczywistości. Otoczona technologicznymi nowinkami, zapatrzona w modowe trendy, wychowana przez Internet, goniąca za poklaskiem, lajkami, uznaniem, mieszkająca z rodzicami, którzy często robili co mogli, aby ich pociechom niczego nie zabrakło. I rzeczywiście na pierwszy rzut oka niczego nie brakowało. Młodzi Polacy chodzą zazwyczaj dobrze ubrani, jeżdżą na drogie wakacje, mają dobre samochody, często mieszkają już na swoim, choć kupionym za pieniądze rodziców. A mimo to nie są szczęśliwi. Dlaczego? Może powodem jest brak więzi rodzinnych, brak czasu, pogoń za uznaniem rówieśników, albo to, że niektórym jest za dobrze. Powstają bowiem utwory o pragnieniu życia na krawędzi, walce ze światem, wyścigiem bez celu. A przecież to tylko jedna strona medalu, bo nie wszyscy mieli życie z górki. Niektórzy położyli swój los na szali wartości, ideałów, walki o prawdę, normalność i inne jutro. Jedni i drudzy czują się jednak nieszczęśliwi. Czują, że mogliby żyć inaczej, że jakieś piętno ciąży nad nimi. Czy tym piętnem obarczona jest nasza ojczyzna? Czy to fakt życia w Polsce sprawia, że tak wielu nie widzi tu perspektyw? Nie może znaleźć tu swojego miejsca?

O tym wszystkim już dziś w programie z cyklu Dokąd zmierzamy. Gościem Piotra Korczarowskiego będzie patriota, narodowiec, a przede wszystkim raper Zbigniew Basti Woźniak.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze
http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

pokaż cały opis
W katalogu: Dokąd Zmierzamy
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13944 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Bogaci, czy biedni, młodzi i nieszczęśliwi, bo z Polski?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie