Wy jecie wasze dzieci w kiełbasach i hamburgerach - Szokujący wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem

Wy jecie wasze dzieci w kiełbasach i hamburgerach - Szokujący wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem

Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8295 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonimJW: To bardzo ciekawe. Rozumiem. Ale także wiem o spuszczaniu krwi. Wiem że w waszą Paschę, która mnie nie dotyczy, ginie wiele dzieci, i wiem że wielu policjantów i agencji o tym wie. Ale dzisiaj jesteś bardzo szczery. Jestem zaskoczony tym, że mówisz o spuszczaniu krwi małych dzieci, że wkładacie ją w kulki matzo [chleb], i jecie je jako ofiarę w Paschę.
AF: Jest pewien Goj, który w latach 1930 napisał książkę. Zapomniałem jego nazwisko w tej chwili. Napisał książkę, ach,ludzie nie kupili jej. Nie chcą tego słuchać. Robiliśmy to od tysięcy i tysięcy lat, od czasów Adama. Więc bierzemy te dzieci naszych wrogów, które są białe, i przynosimy je w podziemia synagog,spuszczamy z nich krew i patrzymy jak tam umierają. To bardzo podobne do sposobu składania przez nas ofiar w koszernych rzeźniach, i tak to robimy. Następnie mieszamy ją w chleb paschalny, a więc spożywamy krew naszych wrogów.
A ciała, eh, nie jesteśmy kanibalami. Więc zabieramy je żeby zrobić parę szekli, ioddajemy je do rzeźni, a tam jest wiele, wiele kilogramów mięsa, które mielimy na kiełbasy i w hamburgery, i to dlatego wytwarzamy te najbardziej popularne rzeczy – kiełbasę na śniadanie, a hamburgera na lunch, i tak wszyscy Goje jedzą swoje dzieci. A jeszcze kiedy mówimy wam o tym otwarcie, nie wierzycie. Ale to już wasza sprawa.
JW: Wiesz, mam pytanie. Tak, to jest problem. Ale widzisz, zawsze zastanawiałem się jak wy, Żydzi, mogliście przejąć kontrolę nad tzn. chrześcijańskimi kościołami w tym kraju. Rabinie Finkelstein, zawsze mnie to w różnym stopniu ciekawiło. Wiesz, twoja synagoga w Nowym Jorku na wschodnim wybrzeżu. Ale zastanawiam się w jaki sposób zdobyliście kontrolę tych chrześcijańskich kościołów, które wcześniej kazały swoim wiernym trzymać się od was, Żydów, z daleka? Jak to się stało?Najpierw je infiltrujemy, potem atakujemy

AF: Wiesz, nasz ojciec, Lucyfer, rzecz numer jeden, ze wszystkich istniejących na ziemi organizacji, które chcielibyśmy infiltrować i przejąć od was, Gojów, to oczywiście byłyby kościoły. Dlatego najpierw je atakujemy. Od samego początku zinfiltrowaliśmy kościół katolicki. Dlaczego według ciebie papieże i wszyscy kardynałowie i biskupi noszą yamaka (żydowskie religijne nakrycie głowy]?
Biała rasa nigdy tego nie zgadnie. I dlatego, kiedy przejęliśmy wszystkie wasze księgi zawierające pisma i je spaliliśmy, następnienapisaliśmy je po łacinie, żebyście nie mogli ich zrozumieć, ale my znaliśmy łacinę, bo Żydzi są bardzo zdolni i wykształceni. Ale wy Goje nigdy a nigdy się nie uczycie. Nie uznajecie samokształcenia. Zawsze szukacie kogoś by to zrobił za was. I dlatego kończycie jako schleppers przez całe życie. I dlatego 1.000 lat później, kiedy banda białej rasy zaczęła się budzić w Europie, i odchodzić od kościoła katolickiego. To były straszne czasy, bo nie robiliśmy żadnych szekli jak przedtem. Dlatego musieliśmy z tym skończyć.
A zatem królom których mieliśmy w kieszeni, jak obecnie politykom w Waszyngtonie, DC, zapłaciliśmy im by żeby ogłosili was heretykami, żeby was krzyżowali i zabijali.

Plan “B” – utworzyliśmy jezuitów żeby infiltrowali wszystkie kościoły protestanckie
Ale było was zbyt wielu, i otwierał się Zachód, kiedy Żydzi przybyli do Nowego Jorku i Rio i każdy wyjeżdżał na Zachód, do Ameryk, i wtedy musieliśmy wyjść z planem “B”, a plan “B” to stworzenie jezuitów.
To był miły chłopak, który nie wiedział jak [niezrozumiałe, brzmi jak „spowolnić” lub „przekręcić”]. On zorganizował jezuitów, i oni postanowili zinfiltrować tam wszystkie kościoły protestanckie, a tam zawsze my, Żydzi, dochodzimy na szczyty. A potem przejmujemy linię pieniądza, linie szekla, najważniejszą linię – linię życia, złoto, i w ten sposób dokonaliśmy przejęcia.
I dlatego, powoli ale zdecydowanie, nauczamy nasze nauki, zmieniamy je trochę tak żeby kierował nimi znowu kościół katolicki, kościół-matka. To wasza matka, ale kościół-ojciec to synagogi w Izraelu i w Nowym Jorku.

Etiopscy żydzi to nic innego niż schwartzes – zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem
JW: Wiesz, to jest najciekawsze, niedawno wyszedł raport, oh, kilka miesięcy temu, tutaj, rabinie, o etiopskich żydach w Izraelu. To są czarni żydzi. A Żydzi w Izraelu ich tam nie chcieli, i Etiopczycy, czarni żydzi, powiedzieli: oh, nie, my jesteśmy żydami, my tu również należymy. Cóż, jak to [niezrozumiałe, brzmi jak „dla nich lud’], dlaczego ci czarni Żydzi, a Żydzi w Izraelu ich nie chcieli. Czy byli jakąś hańbą, czy co?
AF: Kto chce mieć bandę schwartzów na swojej ziemi? Wy nie chcecie schwartzów tutaj. Tam są pewni rabini, którzy udali się do Euforii, i powiedzieli: oh, my również chcielibyśmy być żydami. Śmiejemy się i mówimy: OK, zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem.
Było kilku rabinów, którzy tam, w Etiopii, zarobili trochę pieniędzy. Ale każdy Żyd wie, że schwartzer nigdy nie może być Żydem. I nie chcemy by zabrudzali sąsiedztwo w Izraelu. Dajemy im sąsiedztwo tu, w Ameryce. Dajemy im białe kobiety do spółkowania, żeby zniszczyć obie rasy [jakieś wyrażenie w jidysz, brzmi jak ‚gezi gezel gevelt ga haya”], co moge powiedzieć?

Elizabeth Taylor – dobra gojowska siksa przekazująca duże pieniądze na synagogę

JW: Inaczej mówiąc to jest tak jak teraz z Elizabeth Taylor. Była białą kobietą, i jeszcze przejęła sposób życia żydostwa. Jak ona do tego pasuje?
AF: Poślubiła miłego żydowskiego chłopca o nazwisku Eddie Fisher i mieli córkę Kathy Fisher, i dlatego przekazuje duże pieniądze synagodze. Jest dobrą gojowską schiksą i uważa, że jest Żydówką. Może myśleć co jej się podoba. Miejmy nadzieję, że da duże pieniądze naszej synagodze kiedy umrze, co powinno nastąpić wkrótce, bo nie wygląda na bardzo zdrową.
JW: Rabinie, zbliżamy się do końca programu. Ale chciałem powiedzieć jeszcze coś, bo, jak wiesz, TY i ja jesteśmy na wojnie.Wojna faktycznie toczy się między dziećmi białej rasy, dziećmi Seta, i dziećmi Kaina, wy nimi jesteście, i wiemy, żetak napisane jest w aramejskim, i we wszystkich starożytnych tekstach, wiesz o tym tak jak ja, że tylko jedna rasa przetrwa na tej ziemi, i WIESZ, że jest nią biała rasa.
AF: Tak mówi twoja księga. Nasza, Talmud, mówi, że my będziemy rządzić i będziemy mieć własny świat, i polecimy w przestrzeń, i będziemy toczyć wojnę z waszym ojcem, i tym razem wygramy.

Kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy

JW: To będzie najbardziej interesujące, ale do tego czasu masy budzą się na wiele aspektów w tym kraju i w białej Europie. Wiesz o tym, że wszystkie banki Rotszylda kontrolują białe kraje i zepsuli naród, ale zdumiewa mnie jak dostaliście się do agencji federalnych takich jak FBI i NSA, i jak zdobyliście w nich wszystkich tych blokerów i protektorów.
AF: Bardzo łatwo jest przejąć rząd jeśli jesteś bankiem. Ponieważ rząd musi pożyczać pieniądze od banku. I kiedy już je pożyczysz, o czym nawet mówią wasze księgi, i jak również nasze, ten kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy, i dlatego ten tutaj rząd, w Ameryce, jest niewolnikiem Federalnej Rezerwy, należącej do Rotszylda. Ale niewielu z nas, innych Żydów robi na tym szekle. A umieszczeni przez nas politycy – wszyscy biorą łapówki. To banda zboczeńców. Oni lubią się napić i lubią brać narkotyki i lubią robić fagalo [homo] z fagalos. Eh, to robią i dlatego łatwo jest kontrolować rząd. Najtrudniejsze jest przedostanie się do kościołów, bo było w nich kilku dobrych kaznodziei, ale, z czasem, my Żydzi – jesteśmy tak sprytni, jesteśmy wybranym narodem, zawsze infiltrujemy i przejmujemy wszystko, i wszystko co obecnie istnieje, należy do nas i jest pod naszą kontrolą.

Czy komunizm jest żydowski?

JW: Chciałbym jeszcze zapytać cię coś przed zakończeniem programu. Mamy około dwie minuty. Ważne pytanie: czy komunizm jest żydowski?
AF: Oczywiście! Karol Marks, Moses Mordechaj Levi, który miał kilku żydowskich dziadków, on był jego twórcą, razem z Engelsem. On był kolejnym miłym żydowskim chłopcem. I my wprowadziliśmy go i rozpoczęliśmy w Rosji. Była to wielka [niezrozumiałe, jak „zamówienie” czy „rachunek”] towarów żeby sprzedać je masom. My im mówimy: hej, jesteście tu na dnie. Nie chcielibyście być równi, wszyscy równi? Oni myśleli, że się podniosą, ale my bogatych sprowadziliśmy w dół do ich poziomu i zabraliśmy wszystkie pieniądze, i rządzimy, a oni są bandą schleppers. I to my zarabiamy szekle, i my jesteśmy panami świata, a wszyscy Goje są tylko ludzkim bydłem.
JW: Wiem, rabinie, wiem, że wy wszyscy, Żydzi, wymrzecie. Jest to napisane przez Jahwe. Cieszę się, że byłeś w tym programie i powiedziałeś słuchaczom prawdę. Był to program Jan 8:44 pastora Boba. Ja go zastępuję.

https://youtu.be/INqIENHR9VU

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 3
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.

Komentarze do: Wy jecie wasze dzieci w kiełbasach i hamburgerach - Szokujący wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem

Najlepsze komentarze
avatar
anonim89 (*.*.29.89) 2016-07-18 18:05:12 +19
10/10 Odpowiedz
avatar
anonim86 (*.*.216.86) 2019-06-04 00:04:07 0
@anonim89: Conczita to mszelka a WURST to kiełbasa Odpowiedz
avatar
anonim104 (*.*.144.104) wysłano z m.cda.pl 2019-05-15 23:23:38 +14
Przerażające.. Odpowiedz
avatar
anonim91 (*.*.231.91) 2019-06-02 23:45:57 +2
@anonim104: no... Odpowiedz
rrobo1 2018-01-22 17:40:43 +13
Jest proste rozwiązanie by rozwalić ich panowanie, takie proste że aż niemożliwe do wykonania z powodu nawrzucanych nam wartości. Może kiedyś mnie usłyszycie i to zrobicie. Od dwóch lat to mówię i nikt mnie nie słyszy, każdy pędzi obecnym życiem udając że nie widzi co się wokół dzieje. Odpowiedz
avatar
anonim109 (*.*.144.109) wysłano z m.cda.pl 2019-05-11 01:51:25 +7
@anonim150: Jakie rozwiązanie? Odpowiedz
avatar
anonim150 (*.*.111.150) 2018-11-24 12:03:29 +4
@rrobo1: to podaj to rozwiązanie Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
avatar
anonim235 (*.*.43.235) wysłano z m.cda.pl 2019-02-21 15:39:52 +9
eva
DZIEKUJE ZE JESTESCIE! Odpowiedz
anonim139 (*.*.156.139) 2016-07-19 11:02:14
[komentarz został usunięty przez autora materiału] Odpowiedz
Kamil_Joya 2019-01-28 18:39:53 0
@anonim139: Odpowiedz
avatar
anonim218 (*.*.248.218) wysłano z m.cda.pl 2019-05-29 17:06:26 +8
Na zdjęciu jest Kenneth Feinberg a nie ten rabin. A czyj jest głos? Odpowiedz
avatar
anonim121 (*.*.164.121) 2017-09-23 20:54:26 +8
Są tak pewni swego, że już nawet nie próbują kłamać i mówią wprost, jak wygląda prawda o tym świecie. Najwyższy czas się przebudzić i złu powiedzieć NIE. Odpowiedz
avatar
anonim218 (*.*.248.218) wysłano z m.cda.pl 2019-05-29 18:25:43 +7
Kenneth Feinberg na zdjeciu. Kasujecie mój komentarz, wiec wiecie dobrze, że mam rację? Odpowiedz
avatar
anonim143 (*.*.94.143) wysłano z m.cda.pl 2020-05-12 15:43:27 0
@anonim218: Jaki komentarz Odpowiedz
avatar
anonim231 (*.*.51.231) 2019-10-05 19:47:03 +6
szok :( Odpowiedz
avatar
anonim87 (*.*.235.87) wysłano z m.cda.pl 2019-08-08 08:26:26 +6
Teraz już wiem, dlaczego mi się tak zawsze po jedzeniu cebulą i czosnkiem odbija. Odpowiedz
avatar
anonim91 (*.*.231.91) 2019-06-02 23:46:58 +5
ale jazda Odpowiedz
avatar
anonim58 (*.*.177.58) 2019-06-03 23:30:17 +1
o kurczaki.. Odpowiedz
avatar
anonim58 (*.*.177.58) 2019-06-03 23:38:10 +1
@anonim58: z maca?? ale w-hamburgerach?/ Odpowiedz
avatar
anonim127 (*.*.6.127) wysłano z m.cda.pl 2020-07-09 09:20:33 0
Przecież to jakiś fejk xd Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie